یکشنبه 11 مرداد 1394 / 08:52|کد خبر : 87|گروه : فرهنگی

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی قروه:

دشمنان به دنبال متزلزل ساختن بنیان خانواده هستند

دشمنان به دنبال متزلزل ساختن بنیان خانواده هستند

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی قروه با بیان اینکه دشمن حجاب و عفاف دختران و زنان ما را مورد هدف قرار داده است، گفت: دشمنان به دنبال متزلزل ساختن بنیان خانواده ها هستند

حجت الاسلام حسن رهبر در گفتگو با خبرنگار سراب خبر ،با اشاره به اینکه حجاب پوشش ظاهری و عفاف پوشش باطنی است، افزود: حجاب بهترین سلاح برای مقابله با طراحی‌ها و نقشه‌های دشمنان علیه ملت ایران است.

وی با بیان این که در جامعه اسلامی عفت با هویت زن مسلمان گره خورده است افزود:متزلزل کردن بنیان خانواده یکی از اهداف دشمنان و استکبار جهانی است .

سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی قروه با تأکید بر اینکه اقتدار، عزت و سربلندی ما در حجاب و عفاف دختران و زنان ما است، تصریح کرد:دختران و زنان ما سفیران عرصه حجاب و عفاف در سطح جهان هستند.

رهبر با بیان اینکه دشمن حجاب و عفاف دختران و زنان ما را مورد هدف قرار داده است، گفت: دشمنان به دنبال این بوده که حجاب و عفاف را از دختران و زنان ما بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری این همایش تلنگری به همه در بحث حجاب و عفاف است، خاطرنشان کرد: دشمنان در حال حاضر حجاب و عفاف را نشانه گرفته‌اند.

به گفته وی در جامعه‌ای که در آن بانوان باحفظ حدود وحقوق دیگران ظاهر می‌شوند و موجب تخریب روح و جسم همنوعان خود نخواهند شد محیط آرام وامنی برای جوانان فراهم می گردد به گونه ای که به سوی سعادت و سلامت روانی پیش خواهند رفت.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی قروه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه را ضروری دانست و افزود: از لوازم ایمان حیا و عفت است و نخستین و بهترین سلاحی که از عفت زن صیانت می کند سلاح حجاب است .

وی گفت: انتشار نشریه، بروشور و برگزاری مسابقه نقاشی و پیامکی برای ترویج بیش از پیش فرهنگ عفاف و حجاب ضروری است.

این مسئول در پایان از برگزاری نمایشگاه با عنوان عفاف و حجاب در شهرستان خبر داد و گفت: باید برای صیانت از فرهنگ عفاف و حجاب با برنامه ریزی گسترده ای قدم برداشت

انتهای پیام/


PDO Query2 Error