یکشنبه 11 مرداد 1394 / 08:27|کد خبر : 84|گروه : بین الملل

یادداشت/

خانواده فروپاشیده غرب محکوم به نابودی است / جوان ایرانی فرهنگی غنی دینی و اسلامی را در قلب خود دارد

خانواده فروپاشیده غرب محکوم به نابودی است / جوان ایرانی فرهنگی غنی دینی و اسلامی را در قلب خود دارد

وجود بی بند و باری های جنسی و نبود روابط مستحکم خانوادگی در کشورهای اروپایی و آمریکایی می رود تا نابودی بنیان خانواده های فروپاشیده غرب را محقق سازد.

به گزارش خبرنگار سراب خبر ،نبود روابط مستحکم خانوادگی و نبود اعتقادات دینی و مذهبی بنیان خانواده های اروپایی و آمریکایی را با چالشی جدی روبرو ساخته است، چالشی که می رود تا آهسته آهسته نابودی دنیای غرب و خانواده غربی را محقق سازد.

 

امروز جوانان اروپایی و آمریکایی نه تنها هیچ احساس مسئولیتی نسبت به وازه مقدس خانواده ندارند بلکه در میان خانواده بودن و در کنار افرادی چون پدر و مادر بودن را نیز تجربه نمی کنند.

 

جوانان غربی با خلاء در فرهنگ خود روبرو شده اند و فرهنگ پوچ و بی هدف دنیای غرب انان را به سوی نابودی فرا خوانده است.

 

آمار بالای رشد اعتیاد در کشورهای غربی و نیز امار بالای ابتلا به بیماریهای آمیزشی در این کشورها خود دلیلی بر این مدعاست که فرهنگ غرب نتوانسته است آینده ای روشن پیش روی جوانان اروپا و آمریکا قرار دهد.

 

اعتیاد، بیکاری و نیز فقدان خانواده باعث شده است جوان غربی روی به بی بند و باری و هرج و مرج آورد به گونه ای که امار های سالیانه نشان می دهند تعداد بالای خودکشی ها و نیز درگیری های مسلحانه در کشورهای غربی به دلیل وجود ناهنجاری های ذهنی و اخلاقی افراد مرتکب جنایات بوده است.

 

از طرفی با آزادی قانون های بی بند و باری و نیز آزادی همجنس بازی در کشورهای پر ادعای دنیای غرب از جمله انگلستان و آمریکا راه برای نابودی جوانانی که خود را در فرهنگ از درون تهی غرب قرار داده اندهموار ساخته است ، جوانانی که نه تنها امیدی برای آینده خود ندارند بلکه در زمان حال خود نیز گرفتار شده اند، این در حالی است که در فرهنگ غنی اسلام نه تنها یک جوان از زندگی خود مایوس و نا امید نخواهد شد بلکه با نگرشی رو به آینده و با قلبی سرشار از اطمینان به سوی پیشرفت و تعالی قدم بر می دارد آنگونه که جوان ایرانی در تمامی زمینه های علمی و فرهنگی جهان سرآمد سایر جوانان بوده است.

 

امروزه جوانان ایرانی با رویکردی دینی و حول محور توکل به خداوند قدم بر می دارند و با فرهنگ غنی اسلام نه تنها همانند جوان دنیای غرب درگیر افسردگی ها و بیماری های حاصل از آن نشده اند بلکه منبع امیدی برای سایر جوانان ملل های جهان هستند.

 

جوانان ایرانی در شرایطی که جوان اروپایی و آمریکایی آینده ای نمی تواند برای خود ترسیم نمایند روز به روز شکوفا تر و شاداب تر از روز های گذشته به دنبال عمران و آبادانی میهن خود می باشد و این نشات گرفته از روحیه جهاد وار جوان ایرانی است، جوانی که فرهنگ ایثار و شهادت را در کارنامه پدران خود مشاهده نموده است و با چنین فرهنگی رشد یافته است، جوانی که همانند نسل اول انقلاب اسلامی در راه دفاع از آرمان ها و ارزش های قرآن کریم قدنم بر می دارد و از مسیر خود منحرف نخواهد شد.

انتهای پیام/


PDO Query2 Error