شنبه 10 مرداد 1394 / 11:35|کد خبر : 67|گروه : فرهنگی

حضور 200دختر و پسر دانش آموز قروه ای در اردوهای طرح هجرت 3

حضور 200دختر و پسر دانش آموز قروه ای در اردوهای طرح هجرت 3

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه گفت: امسال 200 نفر از دختران و پسران دانش آموز شهرستان قروه در اردوهای سازندگی طرح هجرت 3 حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار سراب خبر،سرهنگ مسلم سروی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در مراسم افتتاحیه اردوهای سازندگی طرح هجرت 3 دانش آموزان اظهار داشت: این طرح در سال 79 و به منظور استفاده از نیرو و توانایی های جوانان و به دستور مقام معظم رهبری ایجاد شد.

 

وی با بیان اینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان مهمترین هدف این طرح می باشد افزود: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با شرکت در بازسازی و زیباسازی مدارس دنبال می شود.

 

جانشین فرمانده سپاه قروه خاطر نشان کرد: شناسایی و هدایت قابلیت ها و توانمندی های دانش آموزان ، افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضای مدرسه، مشارکت دانش آموزان در حفظ و نگهداری محیط مدرسه و نیز آشنا سازی دانش آموزان با فرهنگ کار و تلاش از دیگر اهداف برگزاری این طرح می باشد.

 

سروی به حضور 200 دانش آموز دختر و پسر در این طرح اشاره نمود و بیان داشت: این دانش آموزان در اردوی 10 روزه طرح هجرت 3 حضور خواهند یافت که به میزان 2 هزار نفر کار در طول این مدت خواهد بود.

 

این مسئول نظامی تصریح کرد: ما در دهه چهارم عمر با برکت انقلاب اسلامی هستیم و با توجه به مقتضیات جغرافیایی و اقتصادی باید قدم های بزرگ تری در راستای پیشرفت و توسعه کشور برداریم.

 

وی در پایان گفت: مقام معظم رهبری نیز تاکید دارند که از راهکارهای اساسی در این مسیر استفاده شود که تحقق این امر همراهی و همکاری دانش آموزان را نیز می طلبد.


PDO Query2 Error