شنبه 14 دی 1398 / 08:18|کد خبر : 5004|گروه : سیاسی

در گفتگو با دکتر دهقانی مطرح شد؛

تبعات شهادت سردار رشید اسلام برای آمریکا نابودی کامل منافع آمریکا در منطقه است

تبعات شهادت سردار رشید اسلام برای آمریکا نابودی کامل منافع آمریکا در منطقه است

رییس واحد دانشگاه آزاد اسلامی قروه گفت: در مسیر تحولات جدید قطعا فریادهای سازشکارانه عوامل پنهان استکبار در دولت ها علی الخصوص در داخل ایران بلند خواهد شد، اما باید آگاه بود اگر جواب کوبنده برای این حادثه انجام نشود، آمریکا در اعمال جسارت های جدید متوقف نخواهد شد

به گزارش خبرنگار سراب خبر، دکتر سمیرا دهقانی رییس واحد دانشگاه آزاد اسلامی قروه امروز و در گفتگو با خبرنگار سراب خبر، به تحلیل تبعات شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برای آمریکا پرداخت و اظهار داشت: پرواز ملکوتی روح مجاهد اسلام همان چیزی است که مالک اشتر ولایت همواره از خداوند متعال تمنا داشته اند و امروز اتصال آن روح مطهر، همه آزادگان جهان اسلام را داغدار نمود.
 
وی افزود: امروز ایران اسلامی و امت های اسلامی داغدار وداع مظلومانه مجاهد رشید خود هستند و انتقام سخت و کوبنده به زودی در انتظار شیاطین منطقه با سردمداری آمریکای سفاک خواهد بود.
 
دهقانی خاطر نشان کرد: خطوط قرمز جمهوری اسلامی و محور مقاومت، توسط آمریکا نادیده گرفته شد و خون مالک اشتر زمان در رگ های محور مقاومت آغازی بر تحولات جدید در منطقه خواهد بود.
 
تبعات شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برای آمریکا:
 
وی با بیان اینکه آمریکا با این اقدام یکبار دیگر تعرض بیشرمانه خود به حاکمیت عراق را تکرار کرد و سردار بزرگ اسلام که با دعوت دولت عراق به آنجا عزیمت نموده بود را به شهادت رساند، گفت: قطعا این نقض حاکمیت برای دولت عراق و گروه های مقاومت اسلامی در عراق قابل چشم پوشی نیست و دولت و مجلس عراق اولین اقدام خود را خروج نیروهای آمریکایی از عراق باید بدانند که اگر در بالاترین سطح حاکمیتی عراق این خروج تصویب نشود، محور مقاومت خودجوش نسبت به نابودی پایگاه های آمریکایی اقدام خواهند کرد.
 
دهقانی ادامه داد: ترور شخصیت حقوقی جمهوری اسلامی ایران در عراق، این حق را به ایران می دهد که در صورتی که عراقی ها نتوانند در سطح مورد انتظار اقدام متقابل انجام دهند، پایگاه های تروریستی آمریکایی ها را در عراق مورد حمله کوبنده خود قرار دهد؛ بنابراین چه با حمایت حاکمیتی عراق و چه بدون حمایت آن، این حق جمهوری اسلامی ایران است که پاسخ قاطع به این ترور اعمال نماید.
 
به گفته وی محورهای مقاومت در سوریه و لبنان و یمن خونخواه مجاهد رشید خود هستند و بنابراین امنیت نظامیان و منافع آمریکا دیگر قابل تضمین در منطقه نیست و شعله های خون خواهی مجاهدان اسلام در منطقه بزودی شعله ور خواهد شد.
 
رییس واحد دانشگاه آزاد قروه افزود: رژیم غاصب صهیونیستی نیز با این ترور سال ها نابودی خود را به جلو کشاند و قطعا شاهد ضربات کوبنده به اسرائیل در آینده بسیار نزدیک هستیم.
 
دهقانی بیان داشت: محور مقاومت سال هاست آرزوی اذن جهاد علیه رژیم صهیونیستی و اشغالگران آمریکایی به دور از مصلحت اندیشی بعضی از دولت های خود دارند و امروز ترور سردار رشید اسلام همان اذن آنان محسوب می شود، که آغازی بر تحولات جدید در منطقه است.
 
به گفته دهقانی حیات مبارک حاج قاسم سلیمانی چهل سال نثار آرمان انقلاب اسلامی و امت های اسلامی در منطقه بود و امروز خون آن شهید والامقام پایانی بر سلطه استکبار در منطقه است.
 
وی در پایان با تاکید بر اینکه انتقام ایران اسلامی به فرموده رهبر انقلاب انتقامی سخت خواهد بود افزود: آگاه باشیم در مسیر تحولات جدید قطعا فریادهای سازشکارانه عوامل پنهان استکبار در دولت ها علی الخصوص در داخل ایران بلند خواهد شد، اما باید آگاه بود اگر جواب کوبنده برای این حادثه انجام نشود، آمریکا در اعمال جسارت های جدید متوقف نخواهد شد و بنابراین جزء محور مقاومت هیچ راهی احیاء کننده عزت ملت های اسلامی نیست. برچسب ها :

سردار سلیمانیشهادتآمریکاپاسخ قاطعانتقام سختدکتر دهقانی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
حریق کارخانه تصفیه روغن در شهرک آونگان قروه
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
حریق کارخانه تصفیه روغن در شهرک آونگان قروه
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website