یکشنبه 24 آذر 1398 / 07:48|کد خبر : 4954|گروه : اجتماعی

یادداشتی به قلم دکتر سمیرا دهقانی؛

طبل جنگ هراسی استکبار با پشتیبانی جبهه نفاق در آستانه انتخابات مجلس

طبل جنگ هراسی استکبار با پشتیبانی جبهه نفاق در آستانه انتخابات مجلس

دکتر سمیرا دهقانی در یادداشت جدید خود به تشریح اهمیت انتخابی آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته است.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، دکتر سمیرا دهقانی رییس واحد دانشگاه آزاد اسلامی قروه در یادداشت جدید خود به تشریح اهمیت انتخابی آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته و با اشاره به دشمنی های استکبار با ملت ایران اسلامی اهداف آنان را از ایجاد یک مجلس لیبرال بازگو نموده است.
 
متن این یادداشت به شرح زیر می باشد:
 
چند وقتی است اسرائیل دوباره ادعا می کند که گزینه نظامی علیه ایران را روی میز آورده است و حالا ما از ناتوانی اسرائیل برای مهار کوچکترین نیروهای مقاومت در یک قدمی خود صحبت نمی کنیم و فرض محال می کنیم جبهه استکبار بتواند جنگی علیه ایران طراحی کند!
 
طراحی یک جنگ نیازمند ساختارهایی است که ابتدائا باید آنها ایجاد شود و بعد از آن یک کشور متخاصم می تواند دستور حمله به کشوری صادر کند.
 
در تحلیل میدانی استکبار برای طراحی یک حمله نظامی به ایران چند مولفه مهم بازدارنده وجود دارد و تا زمانی که این بسترهای بازدارنده، تضعیف سازی نشوند امکان رویارویی نظامی برای آنها وجود ندارد.
 
این بسترهای بازدارنده عبارتند از ولایت فقیه،مردم، اقتصاد و توانمندی های نظامی.
 
تزریق ناکارآمدی های مدیریتی به پیکره ساختارهای حکومتی جمهوری اسلامی ایران مهمترین کانال توفیق استکبار است تا مولفه های مهم بازدارنده حمله نظامی به تدریج فرسایش یابند و دلیل اینکه امروز می بینیم دشمنان برای بیان دشمنی خود زبانی گستاخ تر از گذشته دارند را می شود اینگونه بیان کرد که به آن دلیل است که فکر می کنند پروژه تضعیف سازی، شرایط را به تدریج به نفع آنان دارد تغییر می دهد.
 
آری مدیریت لیبرال ها، اشتباه تاریخی ملت ایران بود تا دشمن با فراغ بال چندسالی علیه ملت، استراتژی های تخریبی خود را اجرایی نماید. و همگان دیدیم این مدیریت چه بر سر اقتصاد و وضعیت معیشت مردم آورده است.
 
کافی بود چندسالی کشور را با برجام معطل نمایند تا انسجام ظرفیت های داخلی از هم گسیخته شود و مشکلات اقتصادی مردم را به خیابان ها بکشاند و امروز عصبانیت مردم و اقتصاد تضعیف شده، دشمن را در توهم حمله نظامی قرار داده است ولی هنوز آخرین خاکریزهای حیات دهنده به انقلاب یعنی پشتیبانی ملت با هدایتگری ولایت فقیه و توان دفاعی پابرجاست و به همین خاطر گزینه نظامی فعلا برای دشمنان امکان پذیر نیست.
 
اما اگر ملت در تجدیدنظر فوری در انتخابات مجلس باز هم به مدیریت لیبرال ها آری دهند، قطعا حمله نظامی در چندسال آینده گزینه قطعی است چرا که ماموریت لیبرال ها همین بسترسازی برای حمله نظامی آسان و کم خسارات برای استکبار است. 
 
سئوال ما اینجاست به فرض حمله نظامی قطعی باشد، آیا در مقابل این حمله، مدیریت لیبرال ها می تواند خاکریز حراست از منافع ملت باشد یا تنها مقاومت و تمرکز بر احیای فوری ظرفیت های داخلی است که می تواند پاسخ پشیمان کننده برای دشمنان باشد؟ 
 
انتخابات پیش رو را از فرصت های بی بدیل ملت برای خروج از مشکلات فعلی می دانیم و یقین داریم اگر مدیریت لیبرال ها دوباره بر این کشور حکم فرما شود، هم احتمال جسارت و حمله نظامی بعید نخواهد بود و هم تخیل استکبار از تلقی ایران بعنوان دومین گاوشیرده آمریکایی ها  که غارت و چپاول منابع علی الخصوص نفت آن رنگی خواهد شد‌.
 
ملت فرصتی برای اشتباه مجدد ندارند و بنابراین انتخابات پیش رو تعیین کننده سرنوشت مردم است و اگر مجلس اصلاح شود بسیاری از مشکلات در زمانی کوتاه قابل حل خواهد شد.
 
امریکا فقط برای به تخت نشستن عده ای غربگرا از حمله نظامی امتناع نخواهد کرد بلکه علت را باید در وجود خاکریزهایی دیگری دانست که فعلا انسجام دارند و آمریکا امیدوار است با حیات خلوت لیبرال ها در چهارساله بعدی این خاکریزها نیز از هم فروپاشیده شود.برچسب ها :

سمیرا دهقانیمجلس یازدهمانتخاباتلیبرال هااستکبارملت ایران اسلامیمجلس شورای اسلامی

نظرات کاربران :

مهاجر [یکشنبه 24 آذر 1398 | 20:37] پاسخ

بسیار عالی دستمیزاد

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
حریق کارخانه تصفیه روغن در شهرک آونگان قروه
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
حریق کارخانه تصفیه روغن در شهرک آونگان قروه
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website