پنجشنبه 9 خرداد 1398 / 13:29|کد خبر : 4583|گروه : سیاسی

در جلسه شورای اقامه نماز قروه چه گذشت؟

افشاگری امام جمعه قروه از رفتار نماینده مردم قروه و دهگلان / چرا برخی ها بین شیعه و سنی اختلاف افکنی می کنند؟

افشاگری امام جمعه قروه از رفتار نماینده مردم قروه و دهگلان / چرا برخی ها  بین شیعه و سنی اختلاف افکنی می کنند؟

امام جمعه قروه در جلسه شورای اقامه نماز این شهرستان به تشریح حوادث شب گذشته در جلسه استانی و رفتار نماینده مردم قروه و دهگلان پرداخت.

به گزارش خبرنگار سراب خبر،امروز و در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان قروه حجت الاسلام حسن باباییان با اشاره به اتفاقات شب گذشته در جلسه استانی که به درگیری فیزیکی منجر شده بود اظهار داشت: آقای نماینده متاسفانه آستانه تحمل پایینی دارد.

 

وی با بیان اینکه نماینده محترم قروه و دهگلان انسان فحاشی است ، افزود: ایشان فحاشی می کند اما ادب و انسانیت حکم می کند که اگر همدیگر را در مباحث مختلف قبول نداریم حداقل احترام یکدیگر را حفظ کنیم.
 
 
امام جمعه قروه با اشاره به ایجاد اختلافات بین اهل تشیع و اهل تسنن از سوی نماینده مردم قروه و دهگلان خاطر نشان کرد: من اطلاع دارم متاسفانه ایشان در دهگلان و قروه بین شیعه و سنی اختلاف افکنی می کنند.
 
 
وی ادامه داد: نماینده محترم مردم قروه و دهگلان در جلسات خود در دهگلان به تخریب دیگر کاندیداها می پردازند و می گویند فلان کاندیدا سنی نیست و کاندیدای امام جمعه است یا فلان کاندیدا سنی نیست و کاندیدای اطلاعات است و فلان کاندیدا سنی نیست و کاندیدای نظام است.
 
 
باباییان با انتقاد از این اختلاف افکنی ها گفت: مگر شما خودتان کاندیدای انتخابات نیستید مگر شما از سفره این نظام ارتزاق نمی کنید؟
 
 
وی به اظهارات خود در جلسه با استاندار اشاره نمود و با تاکید بر اینکه باید به جوانان اهل سنت انقلابی بها داده شود افزود: چرا ما به جوانان انقلابی اهل سنت بها نمی دهیم.
 
 
امام جمعه قروه ادامه داد:  الان که جوانانی انقلابی و اهل سنت آمده اند تا در عرصه انتخابات حضور داشته باشند، چرا برخی ها  راه افتاده اند از این خانه به آن خانه و این سنی نیست و آن سنی نیست می کنند؟
 
 
وی به اهانت های نماینده در روز 22 بهمن ماه نسبت به خود اشاره نمود و بیان داشت: در روز 22 بهمن شاید بیش از 100 نفر اطراف من بودند و من دست دراز کرده بودم  با آقای مرادی دست بدهم اما او دست پس کشید و دست نداد.
 
 
وی ادامه داد: من روز 22 بهمن بسیار بسیار از حضور مردم خوشحال بودم و وقتی آقای نماینده به من یک لگد زد من فقط خندیدم.
 
 
باباییان افزود: آقای نماینده محترم مردم در مجلس، به خانواده من و به مادرم فحش دادند و با مشت به پهلوی من زدند اما من هیچ واکنشی نشان ندادم.
 
 
به گفته باباییان بد دهنی یک انسان که جایگاه نمایندگی دو شهرستان را دارد به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
 
 
امام جمعه قروه با بیان اینکه نماینده محترم مردم قروه و دهگلان در روز راهپیمایی 22 بهمن وی را تهدید کرده بود افزود: آقای مرادی بنده را تهدید کرد و در همین لحظه سردار آزادی او را گرفت و او گفت امام جمعه به شکم من مشت زده است اما به خدای لایزال که فردا پرده ها کنار می رود و من چنین کاری نکردم.
 
 
خطیب نماز جمعه شهرستان قروه ادامه داد: راهپیمایی که تمام شد بلافاصله آقای مرادی به اداره اطلاعات رفت، به  شورای سیاستگذاری رفت و نزد نماینده ولی فقیه حضور یافت و دست خود را پیش گرفت.
 
 
وی افزود: از شورای سیاستگذاری با من تماس گرفتند و از من پرسیدند که آیا او را زده ای که من گفتم خیر اصلا در جایگاه من نیست که او را بزنم.
 
 
باباییان در ادامه سخنان خود به حواشی جلسه شب گذشته جلسه استان پرداخت و گفت: آقای مرادی در این جلسه به مقام شهدا اهانت کرده و فحش داده است، در حالی که شهید جزو مقدسات ما است و ما حق نداریم به شهدا اهانت کنیم.
 
 
وی ادامه داد: اتفاق دیشب نامبارک و ناسالم است اما تا کجا فرار است احترام و عزت دو ملت بزرگ دهگلان و قروه زیر سوال برود؟
 
 
باباییان به انتقادات خود از نماینده مردم قروه و دهگلان در جلسات گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: من می گویم چرا کاری که اصلا در آن دخیل نبوده ای را به نام خود بیان می کنی؟
 
 
وی یادآور شد:  بحث آب را مطرح کرد که هیچکاری نشده است بحث زنجیره فولاد را می گوید که هیچ اقدامی در این خصوص نداشته است.
 
 
وی به نصب کنتورهای هوشمند چاه ها اشاره نمود و گفت: رئیس اداره برق سر چاه رفت فرزند این آقای نماینده با او گلاویز شد.
 
 
باباییان با بیان اینکه این جریانات به مردم قروه و دهگلان بر می گردد، گفت : مردم و بخصوص اهل سنت باید مراقب باشد.
 
 
وی ادامه داد: من به دنبال این نیستم که یک نفر شیعه به مجلس برود بلکه دیدگاه من این است جوانان انقلابی اهل سنت باید تایید شوند و بتوانند خود را نشان دهند.
 
 
به گفته باباییان باید از جوانان اهل سنت انقلابی تحصیلکرده و پای کار استفاده کرد.
 
 
وی در پایان خطاب به نخبگان اهل سنت افزود: نخبگان اهل سنت باید توجه کنند مسائل سخیفی که ایشان مطرح می کنند باید از بین برود.برچسب ها :

نمایندهمردم قروه و دهگلاننمایندهامام جمعه قروهحسن باباییان

نظرات کاربران :

حقیقت [پنجشنبه 9 خرداد 1398 | 16:08] پاسخ

وقتی بر اساس تعصب و ترحم رای میدهیم نتیجه بهتر از این نمیشود

زهرا [پنجشنبه 9 خرداد 1398 | 16:09] پاسخ

با تشکر از اقای باباییان. ان شاالله روزی شاهداین باشیم که نماینده شایسته به محلس برود چون با عدالت خداوند سازگار نیست این همه ظلم و ستم.

امید [پنجشنبه 9 خرداد 1398 | 22:07] پاسخ

حالا اگه نماینده راست گفته باشه چی، از این خبر معلومه که جانب گرایانس و یکطرفه قصد تخریب نماینده مردم شهرستان قروه و دهگلان رو داره، هیچ موقع یکطرفه و از جانب یک نفر خبر رو ترویج نمیدهند بلکه سخنان دو طرف رو نشر میدن، اصل خبر صحت و سقم آن میباشد ولی نه از طرف یکی از طرفین دعوا .
به امید نترسیدن از گفتن سخنان حق

پاسخ مدیریت :
سلام و عرض ادب ، سایت سراب خبر همیشه آماده شنیدن سخنان همه مسئولین هست و هر کسی می تواند طی یک گفتگو پاسخ خود را در موارد مربوطه بیان کند.

من سنیم [جمعه 10 خرداد 1398 | 09:38] پاسخ

خود کرده را تدبیر نیست. متاسفانه باید این چند ماه هم این عده را تحمل کنیم.

قادری [شنبه 11 خرداد 1398 | 04:33] پاسخ

ضمن سلام و احترام محضر نماینده محترم مردم شهرستانهای قروه دهگلان درمجلس شورای اسلامی جناب آقای مرادی. چندماه بیشتر به اتمام دوره چهارساله نمایندگی ایشان. نمانده. یکی دوسال اول فقط حرف آقای نماینده شده براینکه بنده عضو دوکمیسیون کشاورزی وقضایی(۹۰مجلس) من خودم شاهدم اقای مرادی چند جامیفرمودن طی چنددوره مجلس تابه حال غیرازمن هیچ نماینده ای ازاستان کردستان نتونسته واردکمیسیون کشاورزی بشه جرات نداشتن .بطور مثال(درصورتیکه دوره چهارم اقای سیمسعودحسینی عضو کمیسیون کشاورزی وآب وخاک بودن
انتقال آب سدهای قوچم و آزاد یاژاوه برای کشاورزی منطقه قروه. ؟پس چی شد کی این آب می رسه؟ حتما بقیه کارهاش مونده، برای دوره بعد آقای مرادی!!!!!!!!!!!!متشکرم اگر بدون برش این مطلب انتشاربدی. چون حاوی هیچگونه الفاظ غیراخلاقی یاتوهینی نمیباشد

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website