سه شنبه 27 آذر 1397 / 09:34|کد خبر : 4259|گروه : اجتماعی

گزارش

مسکن مهرهایی که بدون مهر مانده اند/ از مشکل قطعی برق تا نبود پارکینگ و آسانسور

مسکن مهرهایی که بدون مهر مانده اند/ از مشکل قطعی برق تا نبود پارکینگ و آسانسور

متاسفانه بی توجهی برخی مسئولین به جزیی ترین امکانات رفاهی شهروندان قروه ای نارضایتی بسیاری را در واحدهای مسکن مهر ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، پروزه های مسکن مهر بدون شک یکی از موفق ترین پروزه هایی بودند که در طول عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه شدند و بسیاری از جوانان و مستاجران بدون مسکن را صاحب خانه کردند اما متاسفانه نبود نظارت مناسب در ادامه روند احداث و تحویل این واحدها از یک سو و نیز بی توجهی مسئولین در شهرستان ها و استان ها از سوی دیگر باعث شد تا انگونه که باید رنگ مهرورزی در چهره این واحدها دیده نشود.

در همین رابطه و بنا به درخواست مخاطبین سایت سراب خبر برآن شدیم تا با تهیه گزارشی از کمبود ها و نواقص مدنظر مردم راهی برای بازگویی ان به مدیران شهرستان پیدا کنیم که دعو.ت می شود تا خواننده این گزارش باشید.

نبود چراغ برق و پارکینگ در خیابان های مسکن مهر:

یکی از عمده ترین مشکلات ساکنین واحدهای مسکن مهر نبود تیرهای چراغ برق در مسیر بلوک های تعاونی های پنج، شش، هفت، هشت و 9 می باشد.

متاسفانه در این تعاونی ها نبود تیر چراغ برق در طول ساعات شب فضایی رعب انگیز و وحشت اور ایجاد کرده است که کمتر کسی از خانه خود خارج می شود .

از طرفی نبود پارکینگ نیز دیگر معظلی است که اهالی این واحدها با ان روبرو هستند و متاسفانه هیچ تدبیری در زمان لازم برای ان نشده بود.

در این شرایط باید گفت شاید دیگر نتوان برای پارکینگ این محدوده فکری کرد اما حداقل می توان روشنایی معابر ان را تامین نمود و باید دلایل نبود تیر چراغ برق مناسب در این محدوده مشخص شود.

نبود آسانسور و امکانات رفاهی:

یکی دیگر از دغدغه های ساکنین واحدهای مسکن مهر بخصوص در تعاونی هشت این مجموعه در نبود آسانسور است که شرایط بسیار سختی را برای ساکنین این واحدها ایجاد کرده است.

از طرفی نبود آسانسور و نیز نبود حفاظ مناسب در برابر درب آسانسور بدون اتاقک خطرات جانی نگران کننده ای نیز برای ساکنین این واحدها و بخصوص کودکان آنان ایجاد کرده که متاسفانه مورد توجه مسئولین قرار نگرفته است.

نبود جلوه ای مناسب در محیط راه پله ها و بی توجهی به امکانات رفاهی ساکنین این واحدها دیگر دغدغه ای است که مختص به واحدهای مسکن مهر است.

واحدهای مسکن مهر گلزار شهدا و مسیر نامناسب

از سویی دیگر باید در خصوص واحد های مسکن مهر گلزار شهدا سخن گفت که جانمایی نامناسب ان نارضایتی های بسیاری را چه در سال های نخست احداث و چه هم اکنون در پی داشته است.

متاسفانه با گذشت بیش از 6 سال از روزهای احداث این مجموعه ها هنوز هم تدبیری برای راه مناسب آن صورت نگرفته است و مردم به سختی در این مسیر تردد می کنند.

همچنین باید گفت با توجه به آغاز فصل زمستان این دغدغه برای ساکنین این مجموعه نیز بیشتر می شود بخصوص که وجود حیواناتی همچون سگ و حتی شغال و روباه و در شرایط بدتر که در قروه سابقه ان کم نیست گرگ هم می تواند برای کودکان و خانواده ها خطر ساز باشد.

 

انتظار از مسئولین:

برطرف نمودن مشکلات مردم و نیز رسیدگی به درخواست های انان از وظایف مسئولینی است که در واقع خدمت گذاران مردم هستند و باید در جهت رفع نگرانی های مردم قدم بردارند که در این زمینه انتظار می رود مشکلاتی از قبیل قطعی برق معابر این واحد ها، نبود آسانسور و وجود اتاقک های خالی و نیز مسیر نامناسب ارتباطی مورد توجه قرار گیرد و شاهد مرتفع شدن آن باشیم.

با امید به آنکه مسکن مهر در قروه نیز مهرورزی را پیشه کند.

 

در ادامه شاهد تصاویر بیشتر از وضعیت مسکن مهرهای قروه باشید 

 
برچسب ها :

مسکن مهرقروهتعاونیآسانسوربرقمسکنبی مهری

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
اجرای طرح شهید سلیمانی و ویزیت رایگان گروه جهادی چشم پزشکی در قروه
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
اجرای طرح شهید سلیمانی و ویزیت رایگان گروه جهادی چشم پزشکی در قروه
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website