یکشنبه 13 آبان 1397 / 08:09|کد خبر : 4188|گروه : سیاسی

دعوت ماموستاهای اهل سنت کردستان به حضور حداکثری در راهپیمایی 13 آبان / مردم در سخت ترین شرایط هم حامی اصلی انقلاب اسلامی هستند

دعوت ماموستاهای اهل سنت کردستان به حضور حداکثری در راهپیمایی 13 آبان / مردم در سخت ترین شرایط هم حامی اصلی انقلاب اسلامی هستند

ماموستاهای اهل سنت استان کردستان، مردم را جهت حضور حداکثری در راهپیمایی 13 آبان فراخواند و اعلام داشتند که مردم در سخت ترین شرایط هم حامی انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش سراب خبر به نقل از کُردتودی، امروز 13 آبان است، روزی که به نام بسیج دانش آموزی و شهادت حسین فهمیده نامگذاری شده است در این روز دانش آموزان با حضور در راهپیمایی بار دیگر بر دهان استکبار می کوبند و نشان خواهند دارد که مانند همیشه پای این انقلاب خواهند ایستاد و راه شهیدان را ادامه خواهند داد.

 


در این راستا بار دیگر ماموستاهای اهل سنت کردستان مردم را به حضور پرشور در این راهپیمایی فراخواندند.

 


امام جمعه موقت سنندج: 13 آبان روز استکبارستیزی دشمنان و پیروزی انقلاب اسلامی است


ماموستا امین راستی در گفتگو با خبرنگار کردتودی، اظهار داشت: در شرایط کنونی وفاق و وحدت می تواند جوابی دندان شکن به دشمنان اسلامی باشد.
وی با اشاره به اینکه دشمن با هجمه های فرهنگی و تحریم ها در پی ضربه زدن به نظام است، افزود: ملت ایران با پیروی از رهبر و اتحاد تمامی فتنه ها را خنثی می کند.

 


امام جمعه موقت سنندج بیان کرد: دشمنان نمی توانند پیشرفت های علمی، اقتصادی، هسته ای، نظامی، سیاسی و فرهنگی ایران را ببینند و هر روز به دنبال توطئه ای تازه هستند که به شکر خدا و آگاهی مردم در نطفه خنثی می شود.

 


ماموستا راستی با اشاره به این مطلب که ایران در جهان از جایگاه خوبی برخوردار است، یادآور شد: دشمنان به دنبال نابودی  تفکر اسلامی و ایرانی هستند و علما، مسئولان و مردم باید با هوشیاری مانع از این اتفاق شوند.

 


وی ادامه داد: یوم الله آبان یادآور سه حماسه بزرگ در ایران اسلامی است که ملت ما به ویژه قشر دانشجو و فرهیخته به استکبار جهانی نشان دادند که در دفاع از نظام اسلامی جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند.

 


امام جمعه موقت سنندج وحدت جامعه اسلامی را زمینه ‌ساز غلبه بر جبهه کفر دانست و گفت: با این رویکرد دشمنان اسلام نابود می شوند و دین برحق اسلام بر جهان حاکم می شود.

 


ماموستا اقبال بهمنی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار کرد: امسال حساسیت های خاصی وجود دارد چرا که 13 آبان به نوعی حامی سه پیام مهم تبعید امام، شهادت شهید حسین فهمیده و تسخیر لانه جاسوسی بو که لازمه ی پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد ،اما آمریکا روز 13 آبان را به عنوان انتهای تحریم ها بر علیه نظام جمهوری اسلامی مطرح کردند لذا دشمنی آمریکا از ابتدای انقلاب اسلامی بر همه معلوم بوده است.

 


وی گفت: انقلاب اسلامی مردمی و مستقل بوده است و بر مبنای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی تشکیل شده لذا آمریکا هر بار با بهانه های مختلف دشمنی خود را اثبات کرده است و با عناوین مختلف بر علیه ایران دامن می زنند لذا این دشمنی همیشه پابرجا بوده است .

 


وی ضمن دعوت از مردم، دانشجویان و دانش آموزان جهت حضور پرشور در راهپیمایی 13 آبان اظظهار داشت: این حضور باعث خواهد شد تا خیالاتی را که دشمنان بر علیه مردم ایران دارد را اجرایی نکند چون در طول 40 سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی مردم آگاهانه در راهپیمایی ها حضور داشتند و جواب بی ادبی های دشمنان را داده اند.

 


وی ادامه داد: همین که حاکمیت بر مبنای دین است برای ما بالاترین ارزش را دارد و اگر از این هم کمتر داشته باشیم هیچ‌گاه از پشتیبانی انقلاب و نظام دست بر نمی‌داریم.

 


وی گفت: انقلاب اسلامی ایران سبب چشم روشنی مستضعفان عالم شده و امروز می‌بینیم که مستضعفان نقطه پناه و پشتیبانی به نام انقلاب اسلامی دارند.

 


امام جمعه اهل سنت قروه : مردم در سخت ترین شرایط حامی اصلی انقلاب اسلامی هستند

 

امام جمعه اهل سنت قروه امروز و در گفتگو با خبرنگار کردتودی با اشاره به فرارسیدن روز 13 آبان ماه اظهار داشت: مردم ایران اسلامی نشان داده اند که تحریم و تهدید دشمن در انان اثری ندارد و در سخت ترین شرایط نیز حامی انقلاب اسلامی هستند.

 

 

ماموستا ملاهاشم نوری افزود: با گذشت 40 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می بینیم که دشمن روز به روز بر دشمنیی های خود افزوده است و ذره ای از طینت پلید خود عقب نشینی نکرده است حال انکه ملت ایران اسلامی استوار و محکم در برابر دشمنان ایستاده اند.

 

 

وی ادامه داد: استکبار جهانی و در راس انان امریکای جنایتکار سال های سال است که با ترور دانشمندان ایران اسلامی و با وضع تحریم های متفاوت و حتی تحمیل هشت سال جنگ نابرابر به دنبال مقابله با انقلاب اسلامی بوده اند اما این اراده الهی و خواست خداوند و نیز نیروی ایمان مردم بوده که مانع از نتیجه گرفتن انان شده است.

 

 

وی خطاب به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت: دشمنان این مرز و بوم به خوبی بدانند که ملت شریف ایران اسلامی ذره ای از آرمان های خود کوتاه نخواهند امد و در راه رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فردا با صلابت تر از همیشه و با شکوه تر از قبل در راهپیمایی بزرگ 13 آبان ماه شرکت خواهند نمود تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی چون ترامپ دیوانه بزنند.

 


دعوت جامعه روحانیت و مدرسین مریوان از مردم برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان

 

در سیزدهم آبان این نکته به اثبات رسید که امنیت و آرامش را از حق کشان و ستم کیشان که به مظلومان امنیت و آسایش نمی دهند، می توان باز گرفت. حماسه ی سیزده آبان ثابت کرد که همه ی قدرت های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی، از درون، پوچ و پوشالی است. در سیزده آبان، مردم ایران خود را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده ای کج اندیش و کوته فکر هم چون کوهی استوار است، «کاهی» بیش نیست.

 

 

روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) روزي كه حوادث بزرگ و سرنوشت ساز اين ملت را در پيشاني خود حك كرده است دانش آموزاني كه هنگام تبعيد امام در سال 42 خردسالاني بيش نبودند 15 سال بعد غيور مرداني در اين خاك شدند كه بر ظلم و بيداد شوريدند. حضرت امام ( ره ) خود در رأس مبارزه قرار مي گيرد نه اينكه خود گوشه نشيني اختيار كرده مردم را به مبارزه فراخواند.

 

 

در سايه اين تعاليم است كه نوجوان روزهاي انقلاب، دانش آموز روزهاي پرشور مبارزه و حماسه، از راهپيمايي ها، مبارزات و شعارها بيش از درس هاي مدرسه، تعليم يافته و براي فراگيري بيشتر در روز 13آبان 57 مدارس را به تعطيلي مي كشاند و راهي دانشگاه تهران مي شود. در آن روز دانش آموز مسلمان ايراني در خون خود وضو گرفت و به امام خود اقتدا كرد و در قيام نماز تنها خدا را بزرگ و لايق بزرگي خواند و نمازشان را رو در روي معبود و در بهشت او سلام داد.

 

 

ما جامعه روحانیت و مدرسین مریوان ضمن اعلام انزجار از سیاستهای پلید آمریکاو اسرائیل غاصب بر علیه مسلمان جهان و ایران اسلامی با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی تجدید میثاق مینمائیم و عامه مردم را به حضوری پر شور در راهپیمائی 13 آبان دعوت مینماید .

 


ماموستا اهل سنت بیجار: تحریم های جدید آمریکا جنگ روانی استکبار است


عبدالسلام محمدی ماموستا برجسته اهل سنت شهرستان بیجار در گفتگو با خبرنگار کردتودی با اشاره به سه رخداد مهم در 13 آبان سال 58 ، اظهار داشت: این سه موفقیت بزرگ در روز تاریخی موجب به وجود آمدن استکبار ستیزی در ایران اسلامی شد.

 


وی با اشاره به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران ، افزود: این تحریم ها نوعی جنگ روانی آمریکا است که از طریق فضای مجازی و رسانه ای علیه مردم ایران در حال گسترش است.

 


امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: آمریکا با طرح تحریم ها در 13 آبان به فکر تلافی مافات خود و جنگ روانی است که مردم ایران با شرکت پرشور در راهپیمایی 13 آبان امسال مشت محکمی بر دهان استکبار می زنند.

 


وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران 40 سال است که تحریم است و آمریکا با طرح جدید آن می خواهدد مردم و نظام ایران را محک بزند و کاری بغیر از جنگ روانی نمی تواند داشته باشد.

 


ماموستا محمدی خاطر نشان کرد: کشور ایران اسلامی با داشتن نیروی انسانی موفق در طول 40 سال از عمر با  برکت انقلاب با توجه به تحریم ها در حوزه های مختلف پیشرفت قابل توجه ای داشته و حرفی برای گفتن در منطقه و عرصه بین الملل دارد.

 


امام جمعه اخل سنت بیجار بر حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان تاکید کرد و اظهار داشت: این حضور پرشور مردم موجب ناامیدی مخالفان انقلاب و تحکیم پایه های آن است.

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
حضور مردم شهرستان قروه در راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن ۹۹
اجرای طرح شهید سلیمانی و ویزیت رایگان گروه جهادی چشم پزشکی در قروه
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
حضور مردم شهرستان قروه در راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن ۹۹
اجرای طرح شهید سلیمانی و ویزیت رایگان گروه جهادی چشم پزشکی در قروه
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website