چهارشنبه 12 دی 1397 / 07:14|کد خبر : 4092|گروه : اجتماعی

آقای روحانی، لطفا بفرمائید دقیقاً کجایید؟

آقای روحانی، لطفا بفرمائید دقیقاً کجایید؟

آقای روحانی؛ شما که دولتت را تدبیر و امید نامگذاری کردید؛ خودتان قضاوت کنید تاکنون چند درصد تدبیر در ساماندهی وضعیت معیشتی مردم داده اید؟! چند درصد امید به آینده این مردم و جوانان تزریق کرده اید؟!

به گزارش سراب خبر، جناب رئیس جمهور؛ آیا خبر دارید که این روزها اقشار آسیب پذیر جامعه سخت در فشار اقتصادی و تامین معیشت زندگی  بسر می برند؟!

 

آیا خبر دارید که برخی از مردم کشور تحت امر حضرتعالی حتی برای تهیه نان خشک مورد نیاز کارت یارانه اشان را در خبازیها گرو می گذراند؟!

 

آیا خبر دارید که این روزها مرغها از سر چشم هم چشمی با سایر کالاها  آسمانی شده اند و با قیمت بالای چهارده هزارتومانی نصیب اقشار مرفه جامعه می شوند؟!

 

آیا خبر دارید این روزها به دلیل گرانی و مشکلات اقتصادی صله ارحام هم در میان ایرانیان بسیار کم رنگ شده است؛ دیگر مهمانی دادن و مهمانی رفتنها برای اقشار آسیب پذیر بمانند هزینه رفتن به کره مریخ می ماند؟!

 

آقای روحانی، آیا می دانید که امروزه بسیاری از مردم از سر نداری و بدبختی اعضاء بدن خود را برای فروش و تامین مایحتاج زندگی به حراج می گذارند؟!

 

آقای روحانی، ای کاش خودت و خانواده ات بجای یک خانواده ندار و محروم شبی را تا به صبح بسر می بردید، شاید آن وقت شاید یک هزارم از دردها محرومان را لمس می کردید!

 

آقای روحانی؛ شما که دولتت را تدبیر و امید نامگذاری کردید؛ خودتان قضاوت کنید تاکنون چند درصد تدبیر در ساماندهی وضعیت معیشتی مردم داده اید؟! چند درصد امید به آینده این مردم و جوانان  تزریق کرده اید؟!

 

آقای روحانی، آیا می دانید که چند درصد از کودکان کشورمان با شکم گرسنه سربر بالین می گذراند؟!

 

آقای روحانی، آیا می دانید چند درصد مردان این کشور بخاطر نداری و فقر شرمنده زن و بچه های خود شده اند؟! شاید اگر روزی هم شما نزد خانواده خود از سر فقر و نداری شرمنده می شدید؛ بهتر پدران  ندار و فقیر جامعه را درک می کردید!

 

آقای روحانی، آیا می دانید که مردمان وفادار ایران اسلامی حتی با وصف این همه مشکلات اقتصادی اما همچنان عاشقانه پای نظام ایستاده اند، پس قدر این مردمان فهیم را بدانید، دیگر بی تدبیری و ادامه این وضع واقعا جز شرمساری برای دولتمردان فکر نکنم خروجی دیگری داشته باشد!

 

آقای روحانی، می دانم که هیچ وزیر و معاون وزیری و استانداری از نبود پس انداز و نگرانی برای تهیه شهریه فرزندش و گرانی کالاها و خرید گوشت مرغ یا  سایر ملزومات زندگی دغدغه ای داشته باشد ؟! شاید بسیاری  از آنان هم هنوز با  قیمت برخی از اجناس آشنایی ندارند!

 

آقای روحانی، لطفا تدبیری کن زیرا کمر فقیران و اقشار کم درآمد زیر  بار سنگین این همه فشار اقتصادی خم شده  است، پس آقای روحانی بگوئید که  کجایی؟

 

هرازگاهی به تلویزیون  سری می زنید، مقداری ما را با سخنان تکراریت سرگرم می کنید هر چند دیگر حرفهایتان هم برایمان باورکردنی نیست؛ اما آن شب مادر بزرگم گفت: پسرم بگذارید، نلویزیون روشن باشد و روحانی هم  سخن بگوید، این صحبتهایش را روی سایر وعده هایش احتکار می کنیم !

 

آقای روحانی، آیا می دانید کارگرانی که در ماه فقط چند روز کار می کنند، زندگی را چگونه بسر می برند؟ آیا از زجر و ناله و دلتنگی آنان و فرزندانشان  آگاه هستید؟! فکر نکنم آنان را آن جوری که هستند درک کنید چون شما اگر قطعا از  جنس این فقیران بودید، خیلی زود عاملان این بی تدبیری اقتصادی را از خود طرد و دور می کردید!

 

آقای روحانی، باور کن در هر شهری رنگین کمانی از قیمتها وجود دارد؛ این مغازه با مغازه همجوارش از نظر قیمت بسیار متفاوتند چرا و چرا!؟

 

لطفا بفرمائید کجایند تیم اقتصادی حضرتعالی؟!

 

دلار از هزار تومان به یازده هزار رسید؛ این غول بی شاخ و دم حاضر نیست به هیچ صراطی  از حول و حوش این قیمت  عقب نشینی نماید، لطفا بفرمائید تیم اقتصادی حضرتعالی این روزها  کجایند؟!

 

آقای روحانی، آیا می دانید که بسیاری از جوانان بخاطر تورم افسار گسیخته جرات ازدواج کردن و بجا آوردن سنت حسنه اسلام را ندارند، چرا؟ زیرا کدام جوان حاضر است خودش را در بحری پر از مشکلات اقتصادی گرفتار نماید که امیدی برای  آمدن کشتیبانی دلسوز و باتدبیر برایش متصور نیست!

 

آقای روحانی، لطفا به مردم پاسخگو باشید که چرا این روزها هر شرکت خودروسازی بنا به ذائقه خویش قیمتها را بالا و پایین می آورد، متاسفانه امیدی هم برای سامان دهی قیمتهای خودرو نیست!

 

پس آقای روحانی به مردم بفرمایید کجائید؟!

نمایندگان مردم در مجلس راستی شماها کجائید؟!

 

محمد قادرمرزی روزنامه نگاربرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website