جمعه 15 تیر 1397 / 15:18|کد خبر : 4055|گروه : سیاسی

امام جمعه قروه مطرح نمود:

مواضع رییس جمهور مقتدرانه و انقلابی بود / سیاست زدگی و جناح زدگی آفت پیشرفت کشور

مواضع رییس جمهور مقتدرانه و انقلابی بود / سیاست زدگی و جناح زدگی آفت پیشرفت کشور

امام جمعه قروه با اشاره به سخنان رییس جمهور در پاسخ به ممنوعیت صدور نفت ایران گفت: مواضع رییس جمهور مقتدرانه و انقلابی بود و ما از دولتمردان توقع چنین رفتاری انقلابی محکم و بدون ضعف داریم.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، حجت الاسلام حسن باباییان امروز و در خطبه های نماز جمعه شهرستان قروه با بیان اینکه انسان مسلمان باید خلاق و دارای فکر پیش رونده باشد اظهار داشت: یک مسلمان باید در علم و دانش تولید کننده باشد و بتواند با تولید فکر به سمت جلو حرکت کند.

وی افزود: در کشور ما پس از 40 سال دارای این ضعف هستیم که از برنامه های بیگانگان استفاده می شود و نقاط مثبت آن را بزرگ نمایی می کنند و مدعی برنامه داشتن می شوند.

امام جمعه قروه خاطر نشان کرد: دولت ما و مجلس ما و نخبگان ما رااین خطر تهدید می کند و ما باید خود تولیدگر باشیم و از تولیدات بیگانه استفاده نکنیم.

وی ادامه داد: سند 2030 و سند FATF  از جمله اسنادی بود که توسط مجلس ما ایجاد نشد و تنها نمایندگان ما پز آن را می دادند و بسیاری از این نمایندگان سیاست زده و جناح زده هستند و وقت این افراد را تغییر مدیران گرفته است.

باباییان بیان داشت: بسیاری از کم کاری ها و عدم نداشتن مطالعه ها ما را به جایی رسانده است که مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس ان را مطرح نمودند .

به گفته وی بنابراین باید اساتید ما و نخبگان ما در این مسئله وارد شوند و آن را به مجلس ارائه دهند اما متاسفانه نمایندگان مجلبس خود را از حوزه های علمیه و دانشگاه ها جدا می بینند.

باباییان ادامه داد: اگر دولتمردان و سیاسیون و نخبگان کشور از وضع موجود جناح زدگی و جناح گرایی بیرون بیایند و تنها به سمت و جهت اسلام ناب محمدی (ص) معطوف شوند پیشرفت برنامه ها نیز به مراتب قوی تر می شود.

وی افزود:باید به جای پرداختن به موضوعات ناچیز به مسائل مهم توجه شود تا دشمن نتواند برای ما برنامه ریزی کند.

باباییان با اشاره به سفر رییس جمهور به دوکشور اروپایی این سفر را حائز اهمیت هایی از چند جهت دانست و گفت: آمریکا پس از خروجح یکطرفه از برجام به دنبال منزوی نمودن ایران اسلامی بود اما این سفر ان هم به دو کشور مهم این سخن سخیف آمریکا را برملا می کند و رسوایی آمریکا و رژیم صهیونیستی را رقم می زند.

وی افزود: ما بارها تکرار کرده ایم که هیچکدام از کشورهای اروپایی قابل اعتماد نیستند و نمی توان به انها اعتماد کرد.

باباییان به اقدام برخی کشورهای اروپایی در این سفراشاره نمود و گفت: اروپایی ها صادق و قابل اعتماد نیستند ، وقتی رییس جمهور به اروپا می رود اروپایی ها از جمله آلمان و بلژیک با شیطنت و با کمک منافقینی که انسان ها را به خاک و خون کشیدند طرح سخیفی را ایجاد کردند.

وی عنوان کرد: باید تشکری جدی از رییس جمهور خود داشته باشیم که رییس جمهور ما مقتدرانه و انقلابی وارد بحث در این دو کشور شد و با تاکید بر اینکه صهیونیست ظالم ، مجرم و اشغالگر است بر به رسمیت نشناختن اسراییل تاکید کرد.

باباییان به سخنان رییس جمهور در خصوص صدور نفت اشاره نمود و بیان داشت: اگر قرار باشد ایران نفت صادر نکند منطقه نیز نمی تواند نفت صادر کند و این سخنی دقیق و بجا بود.

وی ادامه داد: ما از دولتمردان توقع چنین رفتاری انقلابی محکم و بدون ضعف داریم.

وی با بیان اینکه اقدام تمام ایرانی آبرسانی به آبادان و خرمشهر با همت غیورمردان سپاه پاسداران خبری خوشحال کننده بود افزود: دشمن خیلی تلاش کرد از این وضعیت سواستفاده کند که به فضل الهی سوء  نیت دشمن برملا شد

باباییان به نگرانی رهبر انقلاب از بازار ارزو سکه و نامه ای که رهبر انقلاب برای رییس جمهور نوشتند اشاره نمود و گفت:در این زمینه طی هفته های گذشته خبرهای خوبی نشنیده ایم که باید این وضعیت نیز سامان پیدا کند.

وی به حوادث رانندگی در استان و شهرستان قروه اشاره داشت و افزود: افرادی طی هفته گذشته در اثر تصادف از دنیا رفتند از جمله فوت 5 موتور سوار به خاطر نداشتن چراغ عقب که موجب ناراحتی همگان شد.

وی با تاکید بر لزوم رعایت ایمنی از سوی راکبان موتورسیکلت و دیگر رانندگان افزود: نداشتن جاده های مناسب در روستاها و در بخش ها که برخی جاده ها بدون شانه خاکی هستند و تابلوی خطر ندارند و حوادث ناگواری از این دست رخ می دهد که باید اداره راه و شهرسازی هم در این مسئله وارد شد
برچسب ها :

امام جمعه قروهرییس جمهورمواضع انقلابیدولتایران اسلامیدشمنآمریکامنافقیناروپا

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
اجرای طرح شهید سلیمانی و ویزیت رایگان گروه جهادی چشم پزشکی در قروه
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
اجرای طرح شهید سلیمانی و ویزیت رایگان گروه جهادی چشم پزشکی در قروه
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website