سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 / 09:26|کد خبر : 3946|گروه : سیاسی

امام جمعه قروه در گفتگو با سراب خبر:

آمریکا، اروپا و اروپا، آمریکا است/ ما امروز در نقطه قوت ایستاده ایم / پیروی از رهبر انقلاب ،عامل اصلی پیروزی

آمریکا، اروپا و اروپا، آمریکا است/ ما امروز در نقطه قوت ایستاده ایم / پیروی از رهبر انقلاب ،عامل اصلی پیروزی

امام جمعه قروه با بیان اینکه نمی شود در اجرای برجام به اروپا اعتماد کرد گفت: آمریکا همان اروپا است و اروپا آمریکا است و ما نباید به اروپایی ها دل ببندیم

حجت الاسلام حسن باباییان امروز و در گفتگویی با خبرنگار سراب خبر با بیان اینکه یاوه گویی های آمریکای خونخوار و ترامپ دیوانه تاثیری در حرکت رو به جلو ایران اسلامی نخواهد داشت اظهار کرد: دشمن امروز می داند که ما در هر تصمیمی که تابع امر رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده ایم پیروز شده ایم.

وی با اشاره به اینکه در مذاکرات هسته ای ، انقلابی ها نگرانی های خود را بیان کردند افزود: بارها و بارها انقلابی ها بر امر رهبر معظم انقلاب اسلامی که آمریکا قابل اعتماد نیست تاکید کردند اما حضرات گوش نکردند و امروز سرافکنده شده اند.

امام جمعه قروه بیان داشت: مردم امروز ناراحت و نگران هستند و آنهایی که قول برداشته شدن تحریم ها و تحقق برجام را می دادند باید پاسخگو باشند.

باباییان خطاب به طرفداران مذاکره با آمریکا افزود: شما گفتید که آمریکا کدخدای اروپا است و اگر کدخدا را ببینیم بقیه نیز همراه ما می شوند اما امروز می بینیم که کدخدا شما را در میان مردم سرافکنده کرد

خطیب نماز جمعه شهرستان قروه با بیان اینکه بیش از 230 میلیارد در طول دوران مذاکرات هسته ای هزینه شد تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال مذاکرات دوباره است تا بتواند به اهداف خود در ایران اسلامی دست یابد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص عدم اعتماد به اروپا افزود: آمریکا اروپا است و اروپا آمریکا است و ما نباید به اروپایی ها دل ببندیم

باباییان گفت: مکرون در تماس تلفنی با رییس جمهور کشور ما اعلام کرده است که ما در برجام می مانیم اما باید در خصوص نفوذ ایران در منطقه و قدرت موشکی مذاکره کنیم و در نهایت باید گفت فردا همین فرانسه و همین انگلیس پیر و روباه استعمار و همین آلمان برای ما رجز می خوانند

امام جمعه قروه با اشاره به اقتدار ایران اسلامی به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره نمود و بیان داشت: آمریکا عربستان را گاو شیرده می نامد و ما می بینیم که حکام خلیج فارس در برابر آمریکا هیچ کاره هستند اما در ایران اسلامی رهبر معظم انقلاب با اقتدار در برابر دشمن سخن می گویند و به نمایندگی از ملت ایران می فرمایند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و ما نیز می گوییم آقای ترامپ و طرفدار ترامپ شما هیچ غلطی نمی توانید بکینید

باباییان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز ما در نقطه قوت ایستاده ایم گفت: آنهایی که در ایام انتخابات مردم را از وقوع جنگ می ترساندند تا بتوانند رای بیشتری را از آن خود کنند امروز سکوت کرده اند.

وی ادامه داد: امروز آمریکا جرات حمله به ایران اسلامی را ندارد و از ایران می ترسد و ترسو تر از انچه است که برخی از آن بیان می کنند .

به گفته باباییان اگر ما طبق منویات مقام معظم رهبری و در تبعیت از رهبری عمل کنیم کشور ما سالم و محفوظ خواهد بود و در دست امام زمان (عج) قرار میگیرد و باید مشت را گره کرد و دندان را به هم سایید و از اعماق دل فریاد مرگ بر آمریکا سرداد.

وی با اشاره به ذوق زدگی اسراییل از تصمیم اخیر آمریکا در خروج از برجام گفت: نخستین کسی که از این اقدام ترامپ خوشحالی کرد اسراییل بود؛ اسراییلی که مرگ خود را می بیند .

امام جمعه قروه بیان داشت: اسراییل این غده سرطانی و این فرزند نامشروع آمریکا قوانین بین الملل را نقض می کند و جامعه بین المللی در برابر آن سکوتی مرگبار دارد

باباییان ادامه داد: امروز پیروزی های حزب الله لبنان و جبهه مقاومت از همیشه بیشتر است و می بینیم که در درگیری های اخیر از 50 موشکی که اسراییل به سمت سوریه شلیک نمود تنها 4 موشک به زمین اصابت کرد در حالی که از موشک هایی که سوریه به سمت اسراییل شلیک کرد تنها یک موشک رهگیری شد.

به گفته باباییان اسراییل مرگ خود را می بیند و با پیروزی های حزب الله و حماس و جبهه مقاومت، مرگ در برابر چشمان اسراییل پدیدار شده است.

وی به انتخابات لبنان اشاره نمود و افزود: پیروزی جبهه مقاومت و حزب الله در انتخابات لبنان نشان دهنده ان است که مردم لبنان بدعهدی های آمریکا و آل سعود را دیدند و به جبهه مقاومت رای دادند.

باباییان با بیان اینکه مرگ اسراییل مرگ آل سعود را نیز به همراه دارد گفت: آل سعود به آنچه که پیش بینی کرده بود نرسید و هر روز که می گذرد ارتش یمن و انصار الله یمن قدرتمند تر می شود و شهرهای مختلف عربستان را مورد حمله قرار می دهد.

امام جمعه قروه در بخش پایانی سخنان خود به نگاه برخی از مسئولین به خارج از مرزها برای رفع مشکلات کشور اشاره نمود و افزود: ما مشکلی داریم که برخی رفع مشکلات کشور را از خارج از مرزها می جویند و نگاه به داخل ندارند و دارای افکاری غرب زده هستند در حالی که باید به توان داخلی تکیه کرد.
برچسب ها :

امام جمعه قروهگفتگوخبرنگار سراب خبرآمریکابرجاماروپااعتماداسراییلعربستانایران اسلامیدشمنبدعهدیرهبر معظم انقلابپیروی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
آخرین اخبار

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website