پنجشنبه 5 بهمن 1396 / 09:04|کد خبر : 3757|گروه : اقتصادی

مطالبات مردمی

دولتمردان اقدامات خود را در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در شهرستان قروه بیان کنند

دولتمردان اقدامات خود را در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در شهرستان قروه بیان کنند

با نزدیک شدن به پایان سال انتظار می رود دولتمردان از طریق رسانه ها اقدامات خود را در راستای تحقق شعار سال بیان کنند.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 96 قطعا این انتظار نابجایی نیست که بخواهیم دولتمردان به بیان اقدامات خود در راستای تحقق شعار سال 96 با عنوان اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بپردازند و بیان کنند که در این سال برای رسیدن به تولید و اشتغال در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی چه عملکردی داشته اند!

این اقدامات می تواند شامل اقدامات عمرانی ، فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی دولت در زمینه بهبود کسب و کار باشد که انتظار می رود فرمانداران و استانداران در هر منطقه ای به بیان این اقدامات بپردازند تا مردم از انچه که دولتمردان در عمل به منویات مقام معظم رهبری بر ان اهتمام داشته اند مطلع شوند.

در این میان اقدامات دولت در شهرستان قروه باید به صورت مشخص بیان شود چرا که در طول سال جاری انتظار می رفت تا در بخش عمرانی شاهد راه اندازی پروزه هایی چندین ساله مانند دانشگاه صنعت و معدن ، کتابخانه عمومی شماره 2، جاده دسترسی به معادن شهرستان ، بهبود وضعیت جاده دلبران و افتتاح جاده دوبانده سریش آباد می بودیم که هیچکدام محقق نشد و این تنها بخشی از وعده های دولتمردان بود که در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نیز به سرانجام نرسید.

در بخش اقتصادی که شاید بخش تاثیرگذار در اشتغال باشد نیز انتظار می رفت تا در شهرستان قروه شاهد رشد روزافزون تولید در کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی باشیم که باید گفت نه تنها رشد روزافزون از دیار کارخانه های شهرستان قروه بار بسته است که روز به روز باید شاهد تعطیلی بیشتر کارخانجات و واحدهای تولیدی باشیم که نگرانی های قشر کارگر و زحمت کش جامعه را نیز بیش از پیش کرده است.

در واقع می توان اذعان داشت انچه که ما شاهد ان هستیم نه تنها رشد اشتغال نمی باشد که حداقل شغل های موجود در جامعه نیز در معرض خطر از بین رفتن و بیکاری قرار گرفته اند.

در بخش فرهنگی و اجتماعی نیز اگر بخواهیم گریزی بر عملکرد دولت در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در همین شهرستان قروه داشته باشیم می توانیم به راحتی بگوییم هیچ چیزی که قابل بیان باشد نه دیده و نه شنیده ایم و همان برنامه های مشخص شده هر ساله را از سوی نهادها و ارگانهای مختلف شاهد بوده ایم و در این میان دولتمردان نیز اقدام مشخصی در جهت ایجاد اشتغال و تولید نداشته اند.

متاسفانه با وجود چنین شرایطی و در صورت ارائه نشدن گزارشی مبسوط و مشخص از اقدامات دولت باید گفت در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال تنها در شهرستان قروه شاهد برگزاری چند جلسه بدون برنامه بوده ایم که به عنوان رفع تکلیف برگزار شده اند و چه فایده دارد که در این جلسات مدام سخنرانی شود و از اهمیت تولید و اشتغال سخن گفت وقتی که عملی در کار نباشد.

در سال جاری دیدیم که رییس جمهور کشور طی سخنانی در حضور رهبر معظم انقلاب در تاریخ بیست و دوم خرداد ماه و پس از انتخابات مدام از اینکه باید چه اقداماتی صورت بگیرد سخن می گفتند که مقام معظم رهبری شخص رییس جمهور را مخاطب این باید ها معرفی نمودند که این باید ها باید توسط خود دولت عملی شوند، حال در شهرستان قروه نیز متاسفانه دولتمردان تنها از اینکه باید چه اقداماتی انجام شود سخن می گویند حال انکه خود دولتمردان مخاطب بایدهای خود هستند و باید این بایدها را خود عملی سازند.

هم اکنون که در آخرین روزهای سال 96 قرار داریم منتظر می مانیم تا ببینیم دولتمردان در شهرستان قروه در ایام الله دهه مبارک فجر چه طرح و برنامه ای برای افتتاح در این شهرستان که زمینه تولید و اشتغال را ایجاد کند خواهند داشت...
برچسب ها :

دولتمرداناقدامات دولتتحقق شعار سالتشریحعملکرد دولتسال 96اقتصاد مقاومتیتولید و اشتغال

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
حریق کارخانه تصفیه روغن در شهرک آونگان قروه
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
حریق کارخانه تصفیه روغن در شهرک آونگان قروه
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website