یکشنبه 24 دی 1396 / 07:48|کد خبر : 3731|گروه : اجتماعی

گذری بر سخنان اخیر مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کردستان

لطفا اقدامات عمرانی دولت تدبیر و امید را در روستاهای شهرستان قروه بیان کنید

لطفا اقدامات عمرانی دولت تدبیر و امید را در روستاهای شهرستان قروه بیان کنید

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در سخنان اخیر خود بیشترن فعالیت عمرانی در روستاهای استان کردستان را از آن دولتمردان تدبیر و امید دانسته است ؛ حال آنکه چنین عملکردی در شهرستان قروه کمتر به چشم آمده است و نیازمند بیان آن از سوی مسئولین است.

به گزارش خبرنگار سراب خبر ،در خبری که از سوی خبرگزاری شبستان منتشر شده است؛ برهان صلواتی، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کردستان شامگاه شنبه (۲۳ دی) در جلسه کارگروه اشتغال استان که در سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شده بود با بیان اینکه دولت تدبیر و امید بیشترین فعالیت عمرانی را در روستاهای کردستان انجام داده است، گفته: بی شک این اقدامات منجر به افزایش ماندگاری روستاییان در روستاها شده و خواهد شد.

حال درخواست ما از آقای صلواتی این است که لطفا این اقدامات را در روستاهای شهرستان قروه بیان کنید تا اگر ما از آنها بی خبر هستیم مردم بی خبر نمانند.

به درستی که اگر بخواهیم صادقانه به این مسئله نگاه کنیم در می یابیم که اقدام قابل توجهی در طول 5 سال گذشته از سوی دولتمردان تدبیر و امید حداقل در روستاهای شهرستان قروه دیده نشده است آنگونه که اگر طرحی نیز در این روستاها افتتاح شده، مربوط به مناسبت های خاص و به همت ارگان ها و سازمان های غیر دولتی بوده است.

متاسفانه در طول سال های گذشته چهره روستاهای شهرستان قروه نه تنها تغییری نکرده است بلکه رنگ فرسوده آن بیش از پیش نیز به چشم می آید.

می توان گفت تنها اقدام اساسی دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته در روستاهای شهرستان قروه مربوط به وعده دادن های پیاپی در طرح های ابداعی برخی از دولتمردان مانند طرح روستا گردشی بوده است که تنها مربوط به دوران انتخابات بوده و پس از آن کاربردی نداشته است.

بله در دوران انتخابات طرحی در شهرستان قروه کلید خورد با عنوان طرح روستا گردشی که تنها همان ایام انتخابات خودنمایی داشت و مسئولین در روستاها حضوری فعال داشتند و در خصوص مشکلات روستاییان ایده ها و برنامه های خود را ارائه می دادند اما پس از پایان انتخابات دیگر نه ایده ای وجود داشت و نه اقدامی در جهت به اجرا رساندن ایده ها.

هم اکنون مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خدمات عمرانی دولت تدبیر و امید در روستاهای کردستان را عامل ماندگاری روستاییان در روستاها دانسته است و ما انتظار داریم این خدمات برای مردم بیشتر معرفی شوند تا اگر ما از حقیقت آنچه رخ داده است بی خبر هستیم ، مردم بی خبر نمانند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تصاویری از شرایط برخی روستاها در شهرستان قروه که خالی از عملکرد عمرانی دولتمردان هستند.




برچسب ها :

روستاهاروستاهای شهرستان قروهعملکرد دولتدولتمردان تدبیر و امیدمدیر کل تعاون کار و رفاه تاجتماعیبرهان صلواتیبیان عملکرد دولت

نظرات کاربران :

روستایی [یکشنبه 24 دی 1396 | 14:03] پاسخ

با این وضع کم آبی ونبود کشاورزی وعدم توجه به روستائیان وجوانان روستای پیش برویم در آینده نه چندان دور روستا ها خالی از سکنه خواهد شد.
عواقب آن ...
پیش به سوی مصرف گرایی..
پیش به سوی حاشیه نشینی وهزاران آسیب اجتماعی ..
پیش به سوی خیابان گردی وترافیک پیاده روها ی شهر.. ووووووو

یک روستایی [دوشنبه 25 دی 1396 | 08:22] پاسخ

متاسفانه وعده هایی که به مردم داده اند پوچ در آمده و هیچ برنامه خواصی جهت توسعه روستایی دیده نمیشود ما که در روستا ساکن و با مشکلات مردم در ارتباط هستیم چیزی بجز فقر در روستاها به چشم نمی آید از مسئولین در خواستمان این است اگر تشریف بیارن روستاها مشکلات مردم رو لمس کنند یا اینکه از روشن فکران هر منطقه یا روستایی جهت توسعه آن روستا نظریه بخواهند بهتر از این است که از این خبر ها بدهند ( ماکه چیزی ندیدیم شاید نامرعیه )

همشهری [سه شنبه 26 دی 1396 | 07:35] پاسخ

ما که ندیدیم

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website