شنبه 16 دی 1396 / 11:10|کد خبر : 3714|گروه : سیاسی

گزارش

بصیرت مردمی و شناخت توطئه های دشمنان

بصیرت مردمی و شناخت توطئه های دشمنان

ملت ولایت مدار ایران اسلامی همیشه و در طول تاریخ پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی بصیرت، روشن بینی و آگاهی خود را نشان داده اند و در صحنه های حساس با اقدام و عمل انقلابی نقش خود را به جهانیان نشان داده اند.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، با آغاز موج جدیدی از فتنه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در روزهای گذشته یکبار دیگر شاهد بصیرت آگاهی و روشن بینی مردم قدردان ایران اسلامی بودیم که با حضور در راهپیمایی ها در حمایت از ولایت و پایداری ایران عزیز یکبار دیگر با آرمان های والای جمهوری اسلامی تجدید پیمان نمودند و در حرکتی خودجوش با اقدامی انقلابی توطئه های دشمنان این مرز و بوم را خنثی کردند.

اما به راستی چه چیزی باعث می شود که ملت رشید ایران از چنین تبلوری برخوردار باشند؟

رهبری های پیامبرگونه مقام معظم رهبری

یکی از اصلی ترین دلایل و شاید نخستین دلیل بینش عمیق مردم ایران در هدایت های پیامبرگونه مقام معظم رهبری است 

بدون شک اگر نبود راهنمایی ها و بصیرت افزایی های امام خمینی (ره) در سال های پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی مردم نمی توانستند بر ظلم و ستم رژیم طاغوت غلبه کنند و در واقع این ولایت فقیه و هدایت های الهی بود که ملت عزیز ایران اسلامی را در هشت سال دفاع مقدس و دیگر توطئه های استکبار جهانی سربلند و پیروز ساخت.

اما هم اکنون نیز چراغ هدایت و روشنگری پس از امام راحل در دستان با کفایت مقام معظم رهبری قرار گرفته است که با سخنان خود نه تنها نور امید را در قلب ملت ایران بلکه در قلب تمامی آزادی خواهان جهان روشن می کنند و قدرت و بصیرت مردمی را پایدار تر.

در واقع این نعمت رهبری و ولایت فقیه که در جامعه ایران اسلامی سایه افکنده است، همان نعمتی است که دیگر ملت های آزادی خواه که ایستادگی در برابر ظلم و ستم آرزوی دیرینه آنها بوده است حسرت آن را بر دل دارند.

اینکه دولتمردان کشور می توانند با اقتدار در مجامع بین المللی حضوری پرقدرت داشته باشند و در برابر زیاده خواهی های دشمنان نظام بایستند و از منافع ملی سخن بگویند جز به برکت نعمت ولایت فقیه نمی باشد که امنیت و آرامش امروز کشور را رقم زده است.

ایمان، اعتقادات دینی و آینده روشن

نهضت انقلاب اسلامی برگرفته از اسلام ناب محمدی (ص) و سیره و سنت ائمه اطهار (ع) می باشد و چنین پشتوانه محکمی جز آینده ای روشن نخواهد داشت که با انتظاری مهدوی گره خورده است و در اندیشه مردمان این سرزمین نقش بسته است.

داشتن اینچنین اعتقادات دینی هرگز اجازه نمی دهد که دشمنان قسم خورده نظام که جز ستم بر مسلمانان و کشتار و غارت انان نمی پسندند به اهداف خود دست یابند و از سویی این انتظار بی مانند چنان بصیرتی به ملت ایران اسلامی می بخشد که زمینه سرنگونی دشمنان را رقم می زنند.

در حقیقت زمانی که انقلابی برگرفته و مانوس شده از قیام کربلا باشد عاشورایی خواهد ماند و از یارانی صدیق و امین برخوردار خواهد بود که قلب یزیدیان زمان را نشانه می گیرند و خواری در چشم فتنه گران می شوند.

وحدت و انسجام

در همین خصوص امام جمعه اهل سنت قروه در گفتگو با خبرنگار سراب خبر وحدت و انسجام ملت ایران اسلامی را یکی دیگر از دلایل غلبه بر دشمنان عنوان نمود و گفت: قطعا در هر کشوری اگر وحدت و انسجام وجود داشته باشد مردم در برابر دشمن خواهند ایستاد.

ماموستا ملاهاشم نوری افزود: امروز می بینیم که در ایران اسلامی ثمره وحدت مردم امنیتی پایدار است که در سایه رهبری های پیامبر گونه مقام معظم رهبری رقم خورده است.

وی ادامه داد: با وجود این امنیت و این وحدت است که توسعه اقتصادی و علمی و رشد فرهنگی به وجود می آید.

نوری بیان داشت: اگر در جامعه ای این وحدت و انسجام وجود نداشته باشد هرج و مرج جامعه را در بر می گیرد و دشمنان بر مردم چیره می شوند و سرمایه های انان را غارت می کنند.

وی وجود مقام معظم رهبری را نقطه ثقل وحدت مردم عنوان نمود و گفت: مردم در ایران اسلامی از نعمتی برخوردار هستند که تمام جهان حسرت همانند ان را دارند و آن نعمت ولایت و رهبری مقام معظم رهبری است که به عنوان یک مرجع دینی مردم پشت سر ایشان قرار دارند و تا آخرین قطره خون خود در راه دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام ایستاده اند.


سخن پایانی...

این نکته که دشمن هیچگاه از دشمنی های خود دست بر نخواهد داشت بر تمامی ملت ایران اسلامی روشن و مبین است و همه به خوبی می دانیم سیاست های استکبار جهانی بر مقابله با اسلام و مسلمانان نقش بسته است بنابراین تنها راه چاره برای مقابله با اهداف پلید دشمنان جز با تبعیت از ولایت فقیه میسر نخواهد بود که ثمره آن دست یابی به قله های موفقیت با استقلال و آزادی برخواسته از اسلام ناب محمدی (ص) است.
برچسب ها :

بصیرت مردمیشناخت توطئه های دشمنانانقلاب اسلامیجمهوری اسلامیرهبریرهبری پیامبرگونهاتحاد و انشجامآینده روشنماموستا نوریدشمناناستکبار جهانی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها