شنبه 6 آبان 1396 / 09:07|کد خبر : 3541|گروه : سیاسی

نگاهی بر تاریخ سازی های جعلی دشمن

مناسبت سازی های دروغین، راهبرد استکبار جهانی برای مسلمانان در شبکه های ماهواره ای

مناسبت سازی های دروغین، راهبرد استکبار جهانی برای مسلمانان در شبکه های ماهواره ای

ازجمله نقشه‌های شوم و از پیش آشکار دشمنان سوءاستفاده از هویت ایرانی است و با طرح هویت ایرانی در مقابل هویت اسلامی به دنبال ایجاد دوگانه سازی متعارض می‌باشند.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، در طول تاریخ شاهد پروژه های متفاوتی از سوی استکبار برای مقابله با اتحاد و یکپارچگی مسلمانان بوده ایم؛ گاهی تفرقه و نفاق ، گاهی تجزیه و جدایی، گاهی افراط گرایی و تفریط طلبی و هر بار به نحوی دشمن به دنبال ایجاد انشقاق و فاصله در جامعه مسلمانان بوده است.

اما در این میان مناسبت سازی های دروغین نیز یکی دیگر از شیوه های دشمنان اسلام برای ایجاد شکاف در بین مسلمانان بوده است به گونه ای که تاریخ را آنگونه که خود می پسندند برای مسلمانان ثبت کنند حال آنکه تفاوت بسیار است با آنچه که بیان می کنند.

امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، از حس ملیت‌گرایی مردم سوءاستفاده می‌کنند و یک مناسبت جعلی و بدون سند تاریخی را به مردم القا می‌کنند حال آنکه هیچ نوع مستنداتی برای اثبات آن ندارند و برخی در فضای مجازی بر اساس توهمات ذهنی خود روزی را برای تفرقه انگیزی و قرار دادن ملیت در مقابل مذهب به صورت غیرمستقیم انتخاب کرده اند.

در واقع باید گفت پشت تمام این بازی های رسانه ای اهداف بلندمدتی به تصویر کشیده شده است که در نهایت ارزش ها و باورهای مذهبی مردم را نشانه گرفته اند آنگونه که می بینیم رسانه های وابسته به انگلیس و آمریکا در بیان دروغ پراکنی های خود دایه دلسوزتر از مادر می شوند تا بتوانند بر احساسات مردم چیره گردند.

نکته جالب توجه ان است که اینگونه دروغ پراکنی ها عموما به شیوه ای ناشیانه صورت می پذیرند به گونه ای که بسیاری از این تاریخ سازی ها حتی در تقویم سازمان ملل نیز به ثبت نرسیده اند و داعیه داران آن هیچ نوع پاسخی در اثبات گفته های خود ندارند حال آنکه مثلا روز ۲۱ مارس به عنوان روز بین المللی نوروز در این تقویم شناخته شده و وجود دارد.

هم اکنون این حقیقت که دشمن با طرح هویت ایرانی در مقابل هویت اسلامی به دنبال ایجاد شکاف در جامعه اسلامی می باشد بر هیچکس پوشیده نیست و همگان به خوبی می دانند که برنامه بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی چیست و تغذیه کنندگان اینگونه تفکرات از کجا سیراب می شوند؛و در واقع مردم ما به‌خوبی واقف به این نیرنگ می‌باشند و با حرکت نکردن در مسیر دشمن، احترام و افتخار به تاریخ خود را آن‌گونه که شایسته و بایسته است، دارند و در دام این تاریخ‌سازی‌های جعلی نمی‌افتند.
برچسب ها :

تاریخ سازی جعلیمناسبت سازی دروغینپروژه های دشمنانهویت ایرانیهویت اسلامیمسلمانانتفرقهشکاف

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
اختصاصی/ نگاهی متفاوت به دربی 84 و غم و شادی های بعد از بازی
اشتباهی تکراری برای استقلال
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
اختصاصی/ نگاهی متفاوت به دربی 84 و غم و شادی های بعد از بازی
اشتباهی تکراری برای استقلال
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر