شنبه 17 تیر 1396 / 10:29|کد خبر : 3269|گروه : سیاسی

تکرار تاریخ

توتال، رونوشتی از قرارداد کرسنت/فرانسوی ها و منافقین دو روی یک سکه

توتال، رونوشتی از قرارداد کرسنت/فرانسوی ها و منافقین دو روی یک سکه

دولتمردان ایران اسلامی در حالی با فرانسوی ها وارد یک قرارداد جدید می شوند که رابطه منافقین با فرانسوی ها در بطن ماجرا می گنجد.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم ریاست پردرآمدترین وزارت خانه کشور به دست کسانی افتاد که خود متهم در ماجرای قرارداد نفتی کرسنت بودند و تا آن زمان تکلیف قرارداد کرسنت مشخص نشده بود.

قرار داد نفتی توتال دیگر قراردادی بود که بازهم توسط این افراد به امضا رسید در حالی که فرانسه جزء 6 کشوری بود که در مذاکرات هسته ای به عنوان پلیس بد نقشی تحریک کننده در دیگر کشورها ایجاد می نمود تا کمترین امتیازات در اختیار ایران قرار بگیرد و با کارشکنی به دنبال مقابله با اهداف نظام جمهوری اسلامی بود.

اما در مقابل این اقدامات فرانسوی ها دولت یازدهم چکار کرد؟

دولت یازدهم در رفتار خود با یک چرخش کرنش مابانه به جای اولتیماتیوم دادن به فرانسوی ها یکبار دیگر دست این کشور را در صنعت خودرو سازی ایران اسلامی باز گذاشت و با قراردادهای شرکت های خودروسازی رنو و پژو زمینه بهره وری دوباره فرانسوی ها از صنعت خودروسازی ایران اسلامی را ایجاد نمود تا خودروهای بی کیفیت با قطعات مونتاژ شده در اختیار خانواده های ایرانی قرار بگیرد و سود کلان دوباره ای در جیب فرانسوی ها واریز شود.

شرکت های خودرو سازی فرانسه نیز بازهم همان منش پلیس بد را علیه شرکت های داخلی ایران اسلامی به وجود آوردند و زمینه کاهش تولید داخلی یکبار دیگر در کشور ایجاد شد.

دولت یازدهم باید میدانست که کرنش در برابر ایادی استکبار که به دنبال مکیدن خون مردم امت های اسلامی هستند نتیجه ای جز اعطای امتیازات متفاوت نخواهد داشت.

امتیاز دادن به شرکت های فرانسوی به جای برخورد در قضیه برجام حاصلی جز پیشروی فرانسوی ها و اقدام به تخریب نظام جمهوری اسلامی در مجامع بین المللی با برگزاری نشست هایی با مناقفان و گروهک های ضد انقلاب نداشت که در این میان نمایندگان مجلس نیز اعتراضات بسیاری به عملکرد دولتمردان در حوزه قراردادهای نفتی داشته اند اما بازهم این افراد درس عبرت نگرفتند و قرارداد توتال توسط متهمان کرسنت با شرکت فرانسوی به امضا رسید.

حال سوال اساسی اینجاست که به راستی دولتمردان ما به دنبال چه چیزی هستند؟

آیا 2 روز نشستن روی صندلی های زودگذر دنیوی می ارزد که به جای پاسداشت از فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری و خون شهیدان به صورت تساهل و تسامح از کنار مسائل مهم کشور عبور نمایند.

متاسفانه قرارداد نفتی توتال در حالی امضا شده است که دولتمردان ما بی تفاوت از کنار نشست های منافقینی که دست های پلید انان آلوده به خون هزاران نفر از ملت شریف ایران اسلامی است گذشته اند.

منافقین در طول عمر ننگین خود به عنوان یک اهرم در دست ایادی استکبار قرار داشته اند و با استفاده از سرمایه های غربی که برخی از کلان ترین آنها توسط همین فرانسوی ها تامین می شود بر علیه اقتدار و امنیت ایران اسلامی برنامه ریزی می کنند.

جای تعجب است که دولتمردان ما و در راس آنان رییس جمهوری که خود به عنوان رییس شورای امنیت ملی در ایران اسلامی مسئولیت داشته است اجازه می دهد تا یکی از حامیان اصلی منافقین به طرف قراردادی در ایران اسلامی تبدیل گردد و زمینه چپاول ثروت های داخلی را فراهم آورد.
برچسب ها :

توتالقرارداد نفتیکرسنتیادداشتدولتمردانفرانسوی هامنافقین

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
ویدیویی غم انگیز از به رگبار بسته شدن خودروی شهید جمال کریمی
باشگاه 9 ماهه ی روستای مالوجه هنوز آب و گاز ندارد
رهبر معظم انقلاب: از مردم فلسطین نظرخواهی شود که خواهان چه نوع حکومتی هستند
اظهارات امام جمعه قروه در مورد روز جهانی قدس
بخشی از اقدامات جهادی سپاه کردستان در مقابله با کرونا
آخرین اخبار

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website