جمعه 2 تیر 1396 / 15:45|کد خبر : 3241|گروه : سیاسی

از جعل امضای امام جمعه قروه تا مورد خطاب قرار دادن استاندار

حجت الاسلام باباییان : آقای استاندار خدا از تو نمی گذرد / چه کسی قرار است به داد مردم روستاهای قروه برسد؟

حجت الاسلام باباییان : آقای استاندار خدا از تو نمی گذرد / چه کسی قرار است به داد مردم روستاهای قروه برسد؟

امام جمعه قروه امروز و در خطبه های نماز جمعه استاندار کردستان را مورد خطاب قرار داد و گفت: آقای استاندار خدا از تو نمی گذرد.

به گزارش خبرنگار سراب خبر ، حجت الاسلام حسن باباییان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قروه با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان اظهار داشت: انسان باید در این روزهای پایانی ماه مبارک رمضان به دنبال کسب تقوای الهی و استفاده از این فرصت ها باشد.

وی افزود: باید انسان مراقب رفتار و گفتار خود باشد و باید در صیانت از مردم قدم بردارد و در راه خدا کار کند و جز به خدا نیاندیشد.

امام جمعه قروه خاطرنشان کرد: من تشکر می کنم از همه مردم قروه که در ایام لیالی قدر با حضور در تکایا و مساجد قرآن بر سر گرفتند و در مراسمات ویژه شب قدر حضور یافتند.

وی با قدردانی از ایجاد کنندگان امنیت این مراسمات افزود: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران بسیار زحمت کشیدند و ما نیروی انتظامی را مجاهدان در راه خداوندمی دانیم.

سپاه پاسداران دستمریزاد

باباییان با دستمریزاد گفتن به سپاه پاسداران افزود:دستمریزاد به سپاه پاسداران که اسراییل و عربستان را لرزاند و با 6 موشک از داخل کشور چندین تهدید متقابل را در جهان سیاست و نظامی از بین برد

وی ادامه داد: آنان که در داخل ترسیده بودند و دشمن را غولی می دیدند و دشمن را موجه جلوه می دادند و به دنبال دست بیعت دادن با آنان بودند و افرادی که شهدای مدافع حرم را به سخره می گیرند امروز متوجه شده اند که دشمن چیزی نیست و سپاه با یک حرکت دشمن را سر جای خود می نشاند

وی با بیان اینکه حمله موشکی سپاه لحن عربستان را تغییر داد گفت: سپاه با این اقدام جانانه خود ابهت نظام اسلامی را به رخ دیگران کشید و مردم  را دلگرم نمود.

به گفته باباییان سپاه پاسداران آبروی نظام اسلامی و عزت اسلام است و موجب خاری دشمنان می باشد.

وی با اشاره به سالروز شادت 72 یار امام راحل در هفتم تیر ماه یاد و خاطره شهید بهشتی را گرامی داشت و افزود: هدف شهدا به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام ناب محمدی (ص) است و مسجد نیز نماد اسلام است بنابراین چه خوب است اگر برنامه های گرامیداشت یاد شهدا در داخل مسجد برگزار شوند.

جعل امضای امام جمعه قروه

خطیب نماز جمعه قروه به جعل امضای خود از سوی برخی افراد اشاره نمود و گفت: عده ای دعوتنامه هایی را با امضای بنده ایجاد کرده بودند و در یکی از مراسمات که از ما دعوت به عمل نیامده بود ما را به عنوان سخنران معرفی کرده بودند که اقدامی بسیار ناشایست بوده است.

وی افزود: گرچه ما می توانیم از طریق مراجع قضایی این مساله را پیگیری کنیم اما مردم باید بدانند که ما خود در این مراسم دعوت نبوده ایم و دعوتنامه ای نیز از سوی ما امضا نشده است.

آقای استاندار خدا از تو نمی گذرد

باباییان در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از دولت در بی توجهی به تحقق بخشیدن به شعار سال بیان داشت: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در این شهر یک قدم برداشته نشد و تنها سپاه پاسداران بود که مجموعه کارهایی را در راستای اقتصاد مقاومتی انجام داد.

وی ادامه داد: هم اکنون از سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نیز 3 ماه سپری شده است و باز هم هیچکس اقدامی در این راستا ندارد و سیاسیون هیچ کاری انجام نمی دهند

باباییان تاکید کرد: وقتی مقام معظم رهبری دستوری می دهند همه باید به سمت عملی نمودن آن حرکت کنیم و باید پیرو ولی فقیه خود باشیم.

وی استاندار کردستان را مورد خطاب قرار داد و گفت: استاندار محترم من حرفم با شماست بنده چندین بار قصد توضیح دادن داشته ام اما گویا شما تمایلی به شنیدن ندارید.

باباییان گفت: آیا این کار درستی است که اگر در دفتر امام جمعه جلسات اقتصاد مقاومتی با حضور برخی ادارات و در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال برگزار شده است شما آن را غیرقانونی بدانید و به مسئولین ادارات کل فشار بیاورید که باید مسئولین اداراتی که در این جلسات حضور داشته اند را برکنار کنند؟

وی ادامه داد: ما خواهان ایجاد یک بازار روز هستیم که هفته ای یک روز برگزار شود و در ان دست فروش ها ساماندهی شوند و مردم بتوانند محصولات خانگی خود را به فروش برسانند.

باباییان گفت: ما به احترام این مردم جلساتی را که شما آن را غیرقانونی می دانید برگزار نمی کنیم اما شما خودتان بیایید و برگزار کنید و بیایید و کار انجام دهید.

امام جمعه قروه گفت: آقای استاندار پاسخ دهد که این معدن طلا چه بلایی بر سر مردم روستای بهارلو داش کسان و نی بند اورده است؟

وی ادامه داد: وضعیت آب آلوده این روستاها که آلوده به آرسنیک است را چه کسی می خواهد بهبود ببخشد؟ که مردم در این روستاها با یک وضعیت سختی زندگی می کنند که به دلیل انفجارات خانه هایشان ترک برداشته است و ما کرارا این مطلب را گفته ایم.

وی افزود: چرا جوانان تحصیلکرده ما در معدن طلا کارگری می کنند و قزاق ها به چشم یک برده به انان نگاه می کنند؟

خطیب نماز جمعه قروه به وضعیت بهداشتی روستای شیخ جعفر اشاره نمود و گفت: الان مردم شیخ جعفر معترض هستند به وضعیت زباله های روستای خود.

وی ادامه داد: نماینده دولت در روستای بهارلو مردم را وادار به فروش چمن زار این روستا نموده و اگر چمن زار را به معدن طلا نفروشند آب برای آنها نمی برند.

به گفته وی چمن زار محدوده روستای بهارلو را می خواهند برای معدن بفروشند و گفته اند این چمن زار را بفروشید تا برایتان اب بیاوریم.

باباییان خطاب به استاندار کردستان گفت: آقای استاندار خدا از تو نمی گذرد.

وی ادامه داد: در این کوچه های قلعه فاضلاب و بوی گند موجود را چه کسی باید از بین ببرد که مردم آب خوردن ندارند

وی با بیان اینکه روستاهای شیخ جعفر بهارلو داش کسان و محدوده قلعه و بسیاری روستاهای دیگر آب آشامیدنی ندارند افزود:  چه کسی باید این مشکلات را برطرف کند؟ شما به داد معدن بهارلو برسید که نماینده دولت در آن مکان مردم را تحت فشار قرار می دهد که اگر چمن زار خود را به ما ندهید آب برایتان نمی آوریم.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد شهدا در شهرستان قروه اظهار داشت:شهدا افرادی هستند که با خداوند معامله کرده اند و جان خود را در راه رضای الهی و در راه اسلام تقدیم کرده اند و مجاهدت این مومنین در درگاه الهی پاداش و مزدی عظیم دارد.

وی افزود: شهادت به فرموده رهبر انقلاب یک معامله دوجانبه بی دغدغه با خدای متعال است و یک مفهوم گسترده دارد که انسان جان خود را به عنوان سرمایه ای عظیم مورد معامله قرار می دهد.

انسان در این معامله سعادت ابدی و حیات جاودان در برترین مکانی که خداوند برای او ساخته است را بدست می آورد

وقتی انسان جان خود را در طبع اخلاص در درگاه الهی تقدیم می نماید جاودانه می شود و زنده می ماند و نمی میرد بنابراین نباید شهدا را مرده پنداشت چرا که شهدا زنده اند و در نزد خداوند متعال روزی داده می شوند.

 
برچسب ها :

امام جمعه قروهاستاندار کردستانخطاب به استاندارروستاهای قروهجعل امضای امام جمعه قروه

نظرات کاربران :

شهروند قلعه ای [جمعه 2 تیر 1396 | 16:30] پاسخ

درود بر شرفت امام جمعه حرف دل ما رو زدی...

عبدالملکی [جمعه 2 تیر 1396 | 21:17] پاسخ

دست مریزاد خدا قوت امام جمعه دلسوز قطعا جوانان قروه شخصیت دلسوز ومسولیت پذیری چون شما را هرگز فراموش نمیکنند اگر مسولین دیگر شهرستان عرضه ولیاقت شمارا داشتند قطعا اوضاع جوانان این نبود.

علی [شنبه 3 تیر 1396 | 12:05] پاسخ

درود بر شرف امام جمعه محترم قروه که با این شجاعت حرف حق را میزنی و حرف دل مردم را بیان میکنی .مردم شهرستان قروه و روستاهای اطراف به خصوص روستاهای اطراف معدن طلا از جنابعالی درخواست مساعدت و یاری میطلبند هر چند با بیان مشکلات این مردم.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها