چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 / 21:40|کد خبر : 3112|گروه : سیاسی

انتقاد امام جمعه از تخلفات انتخاباتی دولتمردان:

متخلف ترین افراد انتخابات شخص آقای استاندار و شخص آقای فرماندار شهر ما هستند/ سند 2030 ننگی بر پیشانی دولت تدبیر و اعتدال و ننگی بر پیشانی معاون اول است

متخلف ترین افراد انتخابات  شخص آقای استاندار و شخص آقای فرماندار شهر ما هستند/ سند 2030 ننگی بر پیشانی دولت تدبیر و اعتدال و ننگی بر پیشانی معاون اول است

شامگاه امروز امام جمعه قروه در سخنرانی خود در مسجد جامع که به مناسبت آستانه انتخابات 29 اردیبهشت برگزار شد با بیاناتی روشنگرانه مدیران دولتی و دولتمردان تدبیر و امید را مورد خطاب قرار داد.

به گزارش خبرنگار سراب خبر ، شامگاه امروز امام جمعه قروه در سخنرانی خود در مسجد جامع که به مناسبت آستانه انتخابات 29 اردیبهشت برگزار شد با بیاناتی روشنگرانه مدیران دولتی و دولتمردان تدبیر و امید را مورد خطاب قرار داد.

حجت الاسلام حسن باباییان در این مراسم با بیان اینکه رییس جمهور در اختیار یک سری جریانات قرار دارد، اظهار داشت: وی تنها موظف است که خواسته های یک سری از جریانات را اجرایی کند.

امام جمعه قروه افزود: عده ای با شانتاژ بازی سعی در وارونه جلوه دادن واقعیتها دارند که ان واقعیت ها عزت و عظمت مردم و ایران همیشه سربلند را هدف قرار داده اند و ما باید این واقعیت ها را بشناسیم.

باباییان بیان داشت: این جریان ها که دارای وابستگی به غرب هستند به دنبال ایجاد وابستگی در کشور می باشند و مخفیانه اقداماتی را انجام می دهند که سیاست زدگان بی اطلاع در ادامه برای انان کف و سوت می زنند.

وی تصریح کرد: درست اندیشیدن و به موقع تشخیص دادن و درست تشخیص دادن موجب سربلندی هر انسانی و موجب سربلندی ایران و اسلام ناب محمدی (ص) است.

خطیب نماز جمعه قروه افزود: برادران و خواهران نمونه ها فراوان است، عزیزان و جوانان با نمونه و با سند آمده ام هرچند که وقت کم و مطلب فراوان است.

وی با بیان اینکه خیانت های فراوانی صورت گرفته ادامه داد: یونسکو که مورد سلطه آمریکا و رژیم صهیونیستی است سندی را با عنوان 2030 ایجاد نموده است که این سند را فرانسه که مهد آزادی و مدعی آزادی است قبول نکرده است اما هم اکنون و به صورت مخفیانه در ایران این سند در حال پیگیری و اجرا است.

باباییان خطاب به مردم در مسجد گفت: شما را به خدا گوش کنید و حتی اگر نپذیرفتید بدانید و مطلع باشید.

وی افزود: دولت تدبیر و امید این سند را پذیرفته و امضا کرده است و مخفیانه آن را ابلاغ کرده است.

امام جمعه قروه ادامه داد: در این سند کودکان 4 تا 6 سال باید شیوه رابطه جنسی با خود یعنی انتظار کامیابی از خود را فراگیرند و به کودکان 9 تا 12 سال حقوق جنسی افراد یادآور شود و بر این اساس فرد می تواند همجنس باز باشد و این از حقوق کودکان است.

باباییان افزود: مفاد خیانت بار این سند که آقای اسحاق جهانگیری آن را امضا کرده است به طور مخفیانه ابلاغ شده است تا فردا دختر شما و پسر شما...

وی پرسید: ای مردم چه کار می خواهید بکیند؟ آیا از مدارس سوال کردید که چرا درس های قرآن و دینی نصف شده؟ خبردارید که در تهران بسیاری از مهدکودک ها و پیش دبستانی ها آموزش قرآن را حذف کرده اند و این سند را اجرا می کنند؟

باباییان ادامه داد: شما در انتخابات آزادید تا انتخاب کنید اما بدانید که آنچه امروز می کارید 15 سال بعد درو می کنید.

وی گفت: مگر رییس جمهور نمی گوید که ما سایه جنگ را از سر ملت دور کردیم؟ جنگ از این بدتر ؟

امام جمعه قروه افزود: تغییر زبان کتاب های درسی به گویش های محلی از دیگر اهداف این سند است که به تجزیه طلبی و گسست اقوام منجر می شود.

وی افزود: تساوی جنسیتی به معنای آموزش های جنسی در این برنامه یونسکو است و طبق این سند مجموعه سازمان های مرتبط با صلیب سرخ باید در کشورها ایجاد شود که یکی از آنها سازمان های کودکان و نوجوانان با هدف آموزش های جنسی خارج از نظارت والدین است

باباییان افزود: یعنی پدر و مادر حق ندارند به بچه خود بگویند چکار می کنید و حق ندارند به آموزش و پرورش معترض شوند.

به گفته وی این سند 2030 است که قرار است خاکی بر سر مردم بریزد که همه حیثیت مردم را از آنها بگیرد.

وی افزود: به چه کسی می خواهید رای بدید؟ برید رای بدید. آزاد هستید که هر کس را می خواهید انتخاب کنید اما بدانید این آزادی نباید طوری باشد که باد بکارید و طوفان برداشت کنید.

باباییان ادامه داد: در روز جمعه اتفاقی افتاد و اطلاعیه یکی از کاندیداها پشت تریبون خوانده شد که خلاف قانون بود و نبایدخوانده می شد و ما از مردم عذر خواهی کردیم و باز هم عذر خواهی می کنیم اما متخلف ترین افرادی که در انتخابات تخلف کردند شخص آقای استاندار و شخص آقای فرماندار شهر ما بودند .

وی با سوال از مردم افزود: شما را به خدا قسم به این قران قسم فرمانداری ستاد انتخاباتی کیست ؟ مدیران اداری تابع کدام ستاد انتخاباتی هستند؟ مدیران کل در استان سخنگوی کدام ستاد هستند امکانات دولت در اختیار کجاست؟

امام جمعه قروه ادامه داد: یک فرد فاسد را ستاد اجرایی انتخابات که در صدر آن فرماندار قرار دارد در انتخابات شورای شهر تایید کرده اند . من گفتم چرا تایید کرده اید گفتند هیات نظارت خواسته است؛ هیات نظارت مجلس را خواستیم؛ و آنها از تایید 12 نفر به این شکل خبردادند نه یک نفر.

وی ادامه داد: چرا هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات تخلف کردند؟ حالا این تخلفات را فراموش می کنند و رییس شورای تامین شهر برای خواندن یک اطلاعیه چنان رگ گردنش متورم می شود که احترام نماینده ولی فقیه را نیز حفظ نمی کند؟

باباییان اظهار داشت: این تریبون به هیچکس ربط ندارد مسئول ان من هستم و من زیر دست فرماندار نیستم بلکه من دارم با فرماندار همکاری می کنم.

وی افزود: شما دیدید من هیچ جا بی احترامی به این آقا نکردم اما این بزرگوار نه رعایت شان مسجد کرد نه رعایت شان میهمان کرد و نه رعایت شان میزبان نمود و مسجد را به اغتشاش و آشوب کشید.

باباییان گفت: من عذر خواهی می کنم و محکمم عذر خواهی می کنم نباید اینگونه می شد اما چه کسی به دهیاران وام 10 میلیونی داده است؟ چه کسی به دهیاران وعده استخدام داده است؟ چرا بعضی از دهیاران تخلف انتخاباتی می کنند و بنرهای کاندیداها را پایین می کشند؟ اگر کسی بازنشسته آموزش و پرورش باشه در جلسه ای که از طرف آن اداره برگزار شد حضور داشته است چرا بنر بزرگ عکس آن کاندیدا در این برنامه قرار داشت؟ این بنر انجا چه وجهه قانونی ای دارد.؟

وی گفت: اگر یک اطلاعیه خوانده شد اشتباه بوده است ما می دانیم اشتباه بوده عذر خواهی می کنیم بازهم عذر خواهی می کنیم اما این همه تخلف چه می شود؟

وی ادامه داد: آقای فرماندار سابقی که همراهی با بهاییون داشت و در آخرین پرونده خود از بهاییت حمایت کرد امروز در این شهر چه می خواهد؟ شما اگر بنای کمک به مردم این شهر را داشتید چرا مردم بهارلو و داش کسان را تحقیر کردید؟ شما برای این شهر چه کردید که حالا آمده اید و سخنرانی می کنید؟امروز چه توصیه ای برای ما دارید؟

وی ادامه داد: حضراتی که از طریق شورای نگهبان رد صلاحیت شده اید امروز ما را چه نصیحتی دارید که آمده اید و حرف می زنید؟

وی ادامه داد:  آن خانمی را که برداشتید و آوردید مگر 3 سال محکومیت دوران فتنه را نداشت مگر نه در قانون نظام جمهوری اسلامی فتنه گران خط قرمز هستند با کدام مجوز امد و سخنرانی کرد؟

وی افزود: ما گلایه کردیم و ما گفتیم چرا یک افتتاحیه ندارید بلافاصله برخی از این افراد بی ادبانه شروع کردند به ناسزا گفتن.

وی گفت: 4 سال گذشت بازهم احمدی نژاد مقصر است؟ در شهرک آونگان 14 واحد داریم 6 تا فعال 2 تا تعطیل و 6 تا جمع شده است، در شهرک دلبران 28 واحد داریم 13 واحد فعال و نیمه فعال با حداقل ظرفیت از جمله نساجی قروه که سال گذشته 50 کارگر داشت اما الان 15 نفر هستند و 3 واحد تعطیل 12 واحد دیگر نیز جمع شده است.

به گفته وی در شهرک سنگ نیز 11 واحد با حداقل ظرفیت فعال و نیمه فعال، 3 واحد تعطیل و 2 واحد نیز جمع شده است.

باباییان ادامه داد: ما 45واحد خارج از شهرک های صنعتی داریم که 23 واحد آن فعال و نیمه فعال 8 واحد آن تعطیل و  14 واحد جمع شده است.

وی ادامه داد:ما 65 معدن داریم و این هم وضعیت شهرمان است! که از این 65 معدن 34 واحد فعال و نیمه فعال 6 واحد تعطیل و  24 واحد جمع آوری شده است.

باباییان افزود: شهر سنگ سوم هم تعطیل است و فقط برای اینکه شما مردم را سرگرم کنند و اغفال کنند و شما را به سمت خود بخوانند از آن حرف می زنند.

امام جمعه قروه در حالی که با بغض در این لحظه سخن می گفت اظهار داشت: من بچه جنگ و دفاع مقدسم و از حق دست برنمی دارم، من با شهدا نشسته ام و ذره ای از شهدا دست بر نمی دارم ولو کسی پشتیبان من نباشد و راه شهدا را ....

مردم در این لحظه فریادهای مرگ بر آمریکا مرگ بر اسراییل مرگ بر ضد ولایت فقیه سردادند.

وی در ادامه با اشاره به سند 2030 با صدای بلند، افزود: امروز این سند 2030 ننگی است بر چهره دولت تدبیر و اعتدال ننگی بر معاون اول ننگ است، ننگ.

باباییان ادامه داد: با قدرت می گویم و از شما می خواهم این انقلاب را این نظام اسلامی را این زحمات شهدا را نگذارید زیر دست و پای این جماعت با مخفی کاریهایشان قرار بگیرد.

امام جمعه قروه افزود: امروز باید حضور حداکثری داشته باشید و خواهش من از شما این است که همه را بیاورید و نگذارید حیثیت شما را و غیرت شما را به باد فنا دهند.

وی به دروغ های دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: این همه دست زدند برای سرمایه خارجی تنها زیر 3 میلیارد سرمایه وارد کشور شد، نرخ بیکاری از 10 درصد به 12.4 درصد رسید و بیکاری افراد تحصیلکرده به 40 درصد افزایش یافت.

باباییان افزود: در این دولت 7 هزار واحد تعطیل شده اند و 10 هزار واحد نیز در حال نیمه فعال و نیمه تعطیل هستند.

به گفته وی در این دولت شکاف طبقاتی بین دهک های پایین جامعه و بالای جامعه افزایش یافته و آسیب های اجتماعی حاشیه نشینی اعتیاد و طلاق رشد داشته است.

امام جمعه قروه با بیان اینکه هزینه های دولت افزایش 90 درصدی داشته ادامه داد: این افراد با چه رویی آمده اند و حرف می زنند؟

وی با اشاره به اینکه سایه جنگ را ملت ایران اسلامی از سر کشور برداشته اند افزود: می گویند ما سایه جنگرا،  نه .. این مردم هستند که سایه جنگ را دور کرده اند سایه جنگ فرهنگی به ویژه سند 2030 که قرار است فرزندان ما را همجنس باز بار بیاورد در دست شماست.

باباییان در پایان ادامه داد: آقا در مسند وزارت دخترش کالای ایتالیایی وارد می کند و معاون دولت می گوید دخترش بیکار و مظلوم است بیایید و مظلومیت را در قروه ببینید که باسیلی صورت خود را ...

 
برچسب ها :

امام جمعه قروهفرماندارتخلفانتخاباتسند 2030قروهمسجد جامعانتقاد

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
شکستن شاخه درخت در روز سیزده بدر در قروه
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها