چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 / 08:55|کد خبر : 3026|گروه : سیاسی

در میزگرد تسنیم مطرح شد

کارنامه دولت یازدهم در کردستان سیاه است/‌"روحانی" به وعده‌هایش ‌در کردستان عمل نکرد

کارنامه دولت یازدهم در کردستان سیاه است/‌"روحانی" به وعده‌هایش ‌در کردستان عمل نکرد

اعضای کمیته‌های مختلف شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان اعلام کردند که دولت یازدهم در «حالت کما و به نوعی خواب» و کارنامه آنها در این استان موفق نبوده و روحانی به وعده‌های انتخاباتی خود در کردستان عمل نکرده است.

به گزارش سراب خبر ، اعضای کمیته‌های مختلف شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان از جمله عضو و مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان، عضو و دبیر کمیته سیاسی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان، عضو و مسئول کمیته روابط‌عمومی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان و عضو و دبیر کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم در سنندج، به گفت و گو با خبرنگاران تسنیم نشستند.‌

مشروح این گفت و گو از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد:

خبرگزاری تسنیم مورد اعتماد و وثوق جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان است

مسعود بهرامی ظهر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری بین‌المللی تسنیم در استان کردستان‌ با اشاره به رسالتخبرگزاری تسنیم اظهار داشت: خبرگزاری تسنیم یکی از خبرگزاری‌های مورد اعتماد و وثوق جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان است.

وی گفت: خوشبختانه با توجه به ارتباط و تعامل خوبی که با همکاران خبرگزاری تسنیم در استان کردستان داریم سبب ایجاد دلگرمی و خوشحالی همه اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان شده است.

خبرگزاری تسنیم "مرجع خبری معتبر و موثق" است

عضو و مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان تصریح کرد: همکاران اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان از اخبار تسنیم به‌عنوان "منبع و مرجع خبری معتبر و موثق" استفاده می‌کنند.

وی گفت: بنده شخصاً باتوجه به اینکه اخبار فضای استان را رصد می‌کنم تاکنون خبری "دور از صداقت، شفافیت و رعایت اخلاق" از خبرگزاری تسنیم مشاهده نکرده‌ام و همیشه «امانت‌دار» بوده‌اند و از اخبار تسنیم به عنوان منبع موثق استفاده می‌کنیم.

بهرامی افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نواقص و مشکلات کنونی کشور و مطالبات مردم را به صورت شفاف بیان می‌کند و این نوید را به مردم می‌دهیم که به امیدخدا روند اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور دچار تغییرات اساسی می‌شود و مشکلات مردم برطرف می‌شود

وی اظهار کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی براساس اهداف و اساسنامه‌ای که دارد در واقع صدای رسای مردم برای بیان مسائل و مشکلاتشان است.

عضو و مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: استان کردستان از لحاظ موقعیت جغرافیایی و هم مرزبودن با کشور عراق خسارات و ضرر و زیان‌های زیادی دیده و متأسفانه کردستان مورد ظلم واقع قرار گرفته است.

وعده‌های دولت یازدهم نتوانست آثار خود را روی زندگی مردم نشان بدهد

وی با اشاره به عملکرد ضعیف منصوبان دولت یازدهم در استان کردستان و آمار بالای بیکاری اظهار کرد: برنامه‌ها و وعده‌های دولت یازدهم نتوانست آثار خود را روی زندگی مردم نشان بدهد و حقیقتاً در این استان تحقق پیدا نکرد و آمار بالای بیکاری و وضعیت اسف‌باری معیشتی مردم کردستان که با آن مواجه هستند گویای واقعیت‌ها و نمونه‌ای از نقاط ضعف و عدم موفقیت این دولت است.

منصوبان دولت یازدهم در کردستان نتوانستند دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب و مطالبات مردم را عملیاتی کنند

عضو و مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان خاطر نشان کرد: برطرف کردن مشکل بیکاری جوانان کردستانی دغدغه مردم این استان است اما متأسفانه دولت یازدهم نتوانسته منویات و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب و مطالبات مردم را عملیاتی کند.

وی گفت: کردستان در حوزه مسائل اجتماعی و مهاجرپذیری و مهاجرگریزی به‌شدت دچار مشکل است.

کارنامه دولت یازدهم در کردستان موفق نبوده است

بهرامی افزود: کارنامه دولت یازدهم در استان کردستان برای رفع بیکاری جوانان و تأمین معیشت مردم این خطه موفق نبوده است و مردم این خطه مردمانی آگاه و از همه وضعیت‌ها باخبر هستند.

نه تنها وعده 100 روزه روحانی؛ حتی 4 سال دولت روحانی هم نتوانست مشکلات کشور را برطرف کند

وی با اشاره به وعده 100 روزه روحانی اظهار کرد: نه تنها وعده 100 روزه روحانی؛ حتی 4 ساله عمر دولت روحانی هم نتوانست مشکلات مردم و بیکاری جوانان را برطرف کند و در زندگی مردم امید و نشاط ایجاد کند و عملکرد آنها موفقیت امیز نبود.

عضو و مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان با اشاره به درد دل یکی از لحاف‌دوزان سنندجی که از وضعیت اقتصادی کنونی گله‌مند بود گفت: این مرد زحمت‌کش اظهار کردند که بنده 3 نفر شاگرد داشتم که در طول سه سال گذشته به دلیل نبود درآمد و وضعیت اقتصادی بدی که به وجود آمده آنها را اخراج کردم و و حتی می‌خواهم خودم نیز مغازه را کلاً تعطیل کنم.

وی گفت: اگرچه اخیراً کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی زیادی به دلیل مشکلات، نبود درآمد و نارضایتی از وضعیت کنونی تعطیل شدند اما این مشکل نیز گریبان‌گیر تک تک صنف‌ها شده است.

عضو و مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه تصمیماتی مبنی بر عدم پخش مناظرات گرفته شده بود، خاطر نشان کرد: پخش مناظره‌ها به صورت زنده سبب آگاه سازی، شفاف سازی شده و شور و شوق بیشتری در مردم ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مردم را به «مشارکت حداکثری» در انتخابات پیش‌رو دعوت فرمودند، گفت: خوشبختانه فضای کنونی جامعه فضایی بانشاط و سرزنده است و این نوید را می‌دهیم که هرچه جلوتر برویم این فضا هم مناسب‌تر می‌شود و همه مردم کردستان در پای صندوق‌های رأی حضور گسترده دارند.

عمکلرد منصوبان دولت یازدهم در کردستان ضعیف و موفق نبوده است

رضا زکی‌زاده صبح امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری بین‌المللی تسنیم در استان کردستان‌ اظهار داشت: عمکلرد منصوبان دولت یازدهم در کردستان ضعیف و موفق نبوده و گواه آن هم درصد بالای بیکاری و وضعیت معیشت مردم این خطه است.

در دولت یازدهم فضای داخلی کشور فدای فضای بیرونی شد

وی گفت: متأسفانه عمده برنامه‌های دولت یازدهم به بحث برجام گره زده شد و فضای داخلی کشور فدای فضای بیرونی شد و آن همتی که باید دولتمردان صرف خدمت به جامعه خودمان میکردند انجام ندادند.

دولت یازدهم در «حالت کما و به نوعی خواب» است

عضو و دبیر کمیته سیاسی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان تصریح کرد: با توجه به وضعیت کنونی معیشت و اقتصاد کشور و بیکاری جوانان امروزه می‌بینیم که دولت یازدهم سه سال است که در «حالت کما و به نوعی خواب» بوده اما در این بیست روز اخیر شدت تبلیغات و دیدارهای دولتمردان بالا رفته و از خواب بیدار شدند.

وی گفت: بنده فکر می‌کنم این فضای تبلیغات و انتخاباتی به دولت شوک وارد کرده و با توجه به نظرسنجی‌های اخیر مردم برای انتخاب رئیس جمهور جدید، روحانی دچار تزلزل و به نوعی ریزش فاحشی شده است.

زکی‌زاده با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده دولت یازدهم در کردستان افزود: متأسفانه اکثر پروژه‌های افتتاح شده مربوط به دولت‌های قبل و کلنگ آن قبلاً بر زمین زده شده بود و حتی برخی از آنها به اتمام نرسیده است اما بخاطر انتخابات پیش‌رو آن را به ظاهر افتتاح می‌کنند.

متقاضیان مسکن مهر کردستانی همچنان بلاتکلیف و منتظر تحقق وعده روحانی هستند

وی اظهار کرد: قطعاً مردم فراموش نمی‌کنند که رئیس جمهور سال گذشته اعلام کردند که ان‌شاءلله تا پایان این دولت پرونده مسکن مهر بسته می‌شود و آن را در دولت یازدهم تمام می‌کنیم... و متقاضیان مسکن مهر کردستانی همچنان بلاتکلیف و منتظر تحقق این وعده هستند.

آیا مانور دادن مسئولان دولت یازدهم به خرید هواپیما سبب رونق و حل مشکل اشتغال کشور شد؟

عضو و دبیر کمیته سیاسی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان با اشاره به خرید هواپیما و جشن گرفتن دولت یازدهم گفت: سوأل اینجاست که آیا این خرید هواپیما که مسئولان دولت یازدهم روی  آن مانور می‌دهند سبب رونق و حل مشکل اشتغال کشور شده است؟ و باید بررسی کنیم که چند درصد جامعه توان سوارشدن هواپیما دارند.

در دولت یازدهم تعداد بیکاران کشور بیشتر شد

وی با اشاره به عملکرد دولت یازدهم گفت: به اذعان خود رئیس جمهوری در حوزه اشتغال؛ تعداد بیکاران کشور بیشتر و به خوبی می‌بینیمکه اخیراً اکثر کارخانجات به تعطیلی کشیده می‌شوند.

مردم کردستان همیشه به رهبری، نظام و انقلاب متعهد هستند

عضو و دبیر کمیته سیاسی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: مردم سراسر کشور و کردستان همیشه در مناسبت‌های مختلف ثابت کرده‌اند که همیشه به رهبری، نظام و انقلاب متعهد هستند و تاپای جان از آرمان‌های امام راحل(ره)، شهدا و رهبرمعظم انقلاب دفاع می‌کنند.

وی گفت: مشکلات و تنگ‌ناهای کنونی کشور نمی‌تواند مردم ایران و کردستان را دلسرد کند و همیشه به انقلاب وفادار هستند و در این انتخابات پیش‌رو نیز حضور گسترده دارند.

مسئولان دولتی در کردستان حرفی برای گفتن ندارند

امید شهبازی ظهرامروز در بازدید از دفتر خبرگزاری بین‌المللی تسنیم در استان کردستان ضمن آرزوی طول عمر با عزت و برکت برای رهبر معظم انقلاب و با اشاره به «امنیت و آرامش کنونی» کشور و کردستان‌ اظهار داشت: جا دارد قبل از هر صحبتی از نیروهای توانمند و زحمت‌کش سپاه کردستان به دلیل ایجاد امنیت و آرامش کنونی در نقطه نقطه این خطه استان تقدیر کنم.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف منصوبان دولت یازدهم در استان و انتصاب فردی جدید به عنوان مسئول ستاد روحانی در کردستان گفت: بنده معتقد هستم که مسئولان دولتی در کردستان چیزی برای گفتن ندارند و امیدی برایشان نمانده و هرکس جدیدی هم معرفی کنند شرایط تغییری نمی‌کند.

عضو و مسئول کمیته روابط‌عمومی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان تصریح کرد: [در انتخابات مجلس سال گذشته با وجود آن همه حمایت مسئولان دولتی‌ و فرمانداران از گزینه فرد «اصلاح‌طلب» برای انتخاب نمانیده مجلس کردستان]، مردم این استان آگاهی خود را ثابت کردند و در این انتخابات پیش‌رو نیز به فردی رأی می‌دهند که به درد مردم و در مسیر و اهداف نظام و رهبری باشد.

روحانی به وعده‌های انتخاباتی خود در کردستان عمل نکرد

وی با اشاره به وعده‌های انتخاباتی روحانی در کردستان گفت: روحانی به وعده‌های انتخاباتی خود در کردستان عمل نکرد و قرار بود استاندار بومی اهل سنت برای کردستان انتخاب و از ظرفیت نخبگان استان در سطح وزرا استفاده کنند که متأسفانه انجام ندادند.

شهبازی با اشاره به برخی پروژه‌های افتتاح شده در دولت یازدهم در کردستان افزود: بیمارستان کوثر سنندج که اخیراً در کردستان افتتاح شد از مصوبات و با اعتبارات و به برکت سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب به کردستان بود اما متأسفانه مسئولان دولتی کردستان این واقعیت‌ها را برای مردم بیان نمی‌کنند و به اسم خودشان تمام می‌کنند.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب راه و اهداف را به همه مردم ایران اسلامی نشان داده است و خوشبختانه مردم خودشان هم بصیر هستند و در این انتخابات پیش‌رو بهتر می‌دانند که به چه فردی باید رأی بدهند.

منصوبان دولت در کردستان براساس سایسته‌سالاری نبوده است

عضو و مسئول کمیته روابط‌عمومی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: متأسفانه منصوبان دولت در کردستان براساس سایسته‌سالاری نبوده و افرادی که هم‌اکنون منصوب شده‌اند به‌صورت رابطه‌ای بوده است.

وی گفت: مردم کردستان مردمانی هوشیار و همیشه به نظام و رهبری لبیک گفتند و هیچ‌وقت به‌خاطر مسائل و مشکلات کنونی که واقعا نگران هم هستند از حضور شانه خالی نکرده‌اند.

امیدواریم دولت انقلابی سرکار بیاید که مشکلات مردم را حل کند

عضو و مسئول کمیته روابط‌عمومی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان خاطر نشان کرد: همه مردم کردستان در انتخابات پیش‌رو با حضور حداکثری به صحنه می‌آیند و بار دیگر اردیبهشت معطر را تکرار می‌کنند و امیدوارم رئیس جمهوری انتخاب شود که ولایت‌مدار و دولتی سرکار بیاید که دولت انقلابی باشد تا مشکلات مردم برطرف شود.

به گزارش تسنیم در این بازدید مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم استان کردستان با تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این رسانه در سطح استان گزارشی را از نحوه فعالیت این خبرگزاری بین‌المللی در استان کردستان ارائه کرد.

منبع: تسنیمبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
فیلــــم
بیشتــر
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
یه خر رو چطوری توی یخچال جا میکنن؟
کلیپ شهدای مظلوم روستای دگن
اختتامیه اولین رویداد تخصصی فضای مجازی بسیج / معرفی چهره سال فضای مجازی
فیلم/ خوشحالی مردم شهرستان قروه از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه
مستند جنجالی چرخ/ قسمت پنجم
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر

ADS In Website

ADS In Website

ADS In Website

پیشخوان روزنامه ها

ADS In Website