یکشنبه 1 شهریور 1394 / 10:25|کد خبر : 283|گروه : اجتماعی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه:

بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت را سرمایه های نظام دانست و تصریح کرد : مجاهدت ها و فداکاری های پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت عزت و عظمت امروز ایران اسلامی را رقم زده است.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، سرهنگ پاسدار سعید شعبانی در محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه قروه با اشاره به اهمیت برگزاری همایش انس و مودت پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت اظهار داشت : ایجاد مودت و دوستی بین بازنشستگان سپاه پاسداران نه تنها باعث نزدیکی بیشتر آنان به یکدیگر خواهد شد بلکه باعث افزایش فعالیت های آنان و حضور مستمر در برنامه های ورزشی و فرهنگی خواهد شد.

وی افزود : حفظ توان رزم نیروهای بازنشسته و حفظ روحیه جهادی آنان از اهدافی بوده است که در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

شعبانی بیان داشت: سالانه در سپاه شهرستان قروه 2 برنامه محفل انس و مودت برای بازنشستگان برگزار می شود که یکی از این برنامه ها در نیمه اول سال و برنامه دوم نیز در نیمه دوم سال برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه خاطر نشان کرد : بازنشستگی زیبنده پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت نیست و امروز بیشتر از هر زمان نیازمند حضور فعال آنان در صحنه های حساس جامعه نیازمندیم و در واقع امنیت و آسایش امروز مرهون مجاهدت های آنان است.

شعبانی تصریح کرد : مجاهدت ها و فداکاری های پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت عزت و عظمت امروز ایران اسلامی را رقم زده است.

شایان ذکر است در این همایش پیشکسوتان پس از پیاده روی مسیر پارک رضوان تا سراب کوثر یک دوره مسابقه طناب کشی، مچ اندازی و دارت برگزار نمودند و به افراد برتر هدایایی اهدا شد و پس از اقامه نماز جماعت و صرف ناهار مراسم پایان یافت.


PDO Query2 Error