چهارشنبه 28 بهمن 1394 / 11:24|کد خبر : 1309|گروه : سیاسی

یادداشت

وعده های انتخاباتی دروغین،مانع بزرگ توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان قروه

وعده های انتخاباتی دروغین،مانع بزرگ توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان قروه

عوام فریبی و بیان وعده های دروغین و ارائه راهکارهایی غیراصولی بزرگترین مطالبه مردم که همان توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان قروه می باشد را به حاشیه می کشاند.

به گزارش خبرنگار سراب خبر، با نزدیک شدن به هفتم اسفندماه و انتخابات حساس و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری وعده ها و برنامه های انتخاباتی کاندیداها بیش از پیش به گوش می رسد اما به راستی گویا گاهی برخی کاندیداها انگار فراموش می کنند که اگر رای بیاورند به قوه مقننه خواهند رفت نه به قوه مجریه!!

بیان وعده هایی چون حذف دوره سربازی، افزایش میزان یارانه ها، احداث فرودگاه در شهرستان قروه و سایر وعده هایی که خارج از توان نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و یا بازی با احساسات مردم با بیان مطالبی چون جوانان بیکار درد مشترک هستند و آسفالت جاده و خیابان در دستور کار است به دور از انصاف و اخلاق انتخاباتی است چرا که وظیفه یک نماینده در دادن وعده هایی چون آسفالت کوچه و خیابان نیست و مردم مطالبات جدی تری دارند که باید کاندیداهای مجلس شورای اسلامی آنها را مورد بررسی قرار دهند.

این روزها جوانان شهرستان قروه از عدم توسعه فرهنگی این شهرستان در عذاب هستند و بیش از بیکاری عدم انتقال فرهنگ ایجاد اشتغال و فقر فرهنگی است که مانع از رشد آنان شده است و از سویی عدم توسعه اقتصادی شهرستان به لحاظ نبود کارخانجات و نیز نبود صنایع تبدیلی از دیگر مشکلات اساسی و مطالبات جدی مردم می باشد که در طی سال های اخیر محصولات کشاورزی و نیز منابع معدنی این شهرستان به صورت خام به سایر نقاط کشور منتقل می شوند و با قیمتی گزاف بازهم به مردم همین شهر فروخته می شوند.

در واقع مطالبه اساسی مردم شهرستان قروه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان است که در کشمکش بازی های سیاسی و عزل و نصب های پی در پی مدیران به فراموشی سپرده شده است و هیچ برنامه ای برای ان دیده نشده است.

شهرستان قروه با توجه به اینکه دروازه ورودی استان کردستان محسوب می شود و خط ارتباطی بین دومرکز استان می باشد از وضعیتی مناسب جهت توسعه اقتصادی و فرهنگی برخوردار است و از طرفی با وجود هنرمندان نام آشنا و نیز منابع معدنی بسیار می توان بر تحقق این امر مهم بیش از گذشته امیدوار بود.

در روزهای باقیمانده تا انتخابات مجلس دهم نیز این انتظار می رود که کاندیداها با بیان حقایق و در نظر گرفتن توان خود در مجلس شورای اسلامی به دنبال تحقق مطالبات جدی مردم باشند و از دادن وعده هایی خارج از توان پرهیز کنند.

وعده های انتخاباتی دروغین،مانع بزرگ توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان قروه


PDO Query2 Error